Program TV

NIEDZIELA 31.03
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
1:05teleturniej muzyczny
zdjęcieWstrząs
1:55dramat obyczajowy
TVP 2
Legend
od 23:15dramat biograficzny
Bestia
1:30film sensacyjny
Polsat
Gliniarze z Brooklynu
od 0:05dramat sensacyjny
Tajemnice losu
3:05program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Szybcy i wściekli 6
od 23:20film sensacyjny
Uwaga!
3:00magazyn reporterów
Moc magii
3:20interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosnące pożądanie
od 23:55film erotyczny
Pierwszy raz
1:40film erotyczny
Extra Mocne Light
4:05program rozrywkowy
TV 4
BloodRayne
od 0:00horror
Interwencja
3:10magazyn reporterów
Graffiti
3:25program publicystyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
TV 6
Hawaje 5-0 (21)
od 0:40serial kryminalny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TV Puls
Asy bez kasy
od 0:35komedia sensacyjna
Zobacz to!: Taki jest świat 4 (13)
3:05program informacyjny
Z archiwum policji (13-ost.)
3:55serial dokumentalny
Z archiwum policji (1/13)
4:20serial dokumentalny
Dyżur 2 (24)
4:40serial dokumentalny
TVP Kultura
Seans kultowy: Opętanie
od 0:05dramat obyczajowy
Performance: Konteksty 2018 (4)
3:15magazyn kulturalny
Nic śmiesznego
4:00komediodramat
TVP Polonia
M jak miłość (1423)
od 0:25serial obyczajowy
Słownik polsko@polski
1:20talk-show prof. Jana Miodka
Wiadomości
3:00magazyn informacyjny
Sport
3:30magazyn informacyjny
Sanatorium miłości (4)
3:35reality show
Przystań
4:30film obyczajowy
WP
W głębinach
od 0:00dramat sensacyjny
Megafabryki 2: Heineken (3)
1:55serial dokumentalny
Modus (8)
3:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Suburra
od 0:20film kryminalny
Basen
3:40film krótkometrażowy
Knives Out
4:25dramat obyczajowy
AXN
Komórka
od 0:20film sensacyjny
Zagadki z przeszłości 2 (11)
3:10serial przygodowy
CANAL+
Zły Samarytanin
od 0:35thriller
Łapu-capu
4:00chochliki telewizyjne
Mistrzowie kamuflażu
4:05film dokumentalny
CANAL+ 1
Chwała bohaterom
od 23:50dramat biograficzny
Zły Samarytanin
1:35thriller
CANAL+ Film
Morderstwo w Orient Expressie
1:00dramat kryminalny
Omen
3:50horror
CBS Europa
Equilibrium
od 23:15film SF
Amityville
1:20horror
Ostatnie takie lato
4:05film obyczajowy
HBO 2
Gwiazda szeryfa 2 (3)
od 0:30serial kryminalny
Snowfall 2 (3/10)
1:25serial kryminalny
Snowfall 2 (4/10)
3:10serial kryminalny
Niepokój
4:10thriller
HBO 3
Gra o tron 6 (6/10)
od 0:20serial fantasy
Gra o tron 6 (7/10)
1:10serial fantasy
Gra o tron 6 (8/10)
3:00serial fantasy
Gra o tron 6 (9/10)
3:55serial fantasy
Gra o tron 6 (10-ost.)
4:50serial fantasy
Kino Polska
Tydzień z życia mężczyzny
od 0:00dramat obyczajowy
zdjęcieZagubiony czas
3:25dramat wojenny
Kino TV
Dorian Gray
od 23:30thriller
Terrorysta
1:45film kryminalny
Polsat Film
Ucieczka z Alcatraz
od 23:25film sensacyjny
Ślad (18)
1:45serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (174)
3:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (175)
4:15serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
Juwanna Mann
od 0:25komedia
zdjęcieZagubiony czas
3:10dramat wojenny
TNT
Helikopter w ogniu
od 23:05dramat wojenny
Dopaść Cartera
3:00film sensacyjny
Tropiciele 2: Paranoja (5)
4:55serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga+
od 0:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
3:30mecz: Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
Sporty walki: UFC on ESPN: Barboza vs. Gaethje
od 0:00waga lekka: Edson Barboza - Justin Gaethje
Boks: Polsat Boxing Night: Noc Zemsty
3:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Polsat Sport Extra
Sporty walki: KSW
od 0:00sporty walki
Boks: Gala w Indio
3:00waga lekka: Ryan Garcia - Jose Lopez
Boks: Walka o mistrzowski pas WBC World w Filadelfii
4:00waga półciężka: Aleksander Gwozdyk - Doudou Ngumbu
Polsat Sport News
Curling: Mistrzostwa Świata w Lethbridge
od 23:00mecz fazy grupowej: Japonia - Włochy
Curling: Mistrzostwa Świata w Lethbridge
3:00mecz fazy grupowej: Szwecja - Chiny
TVP Sport
Hokej: NHL
od 0:05mecz: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Boks: Gala Knock Out Promotion w Łomży
4:05waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Alexandru Jur

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!