Program TV

CZWARTEK 25.07
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
18:25teleturniej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (490)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Dlaczego ja? (422)
od 14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (269)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (93)
17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (446)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (38)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (703)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
Rosyjska piękność (1)
17:55serial kostiumowy
Rosyjska piękność (2)
18:50serial kostiumowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (532)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (24)
16:00serial kryminalny
Przeklęta (11)
17:00telenowela
Septagon (25)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (124)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (57)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (13)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (32)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Na ryby (35)
18:15serial komediowy
TVN 7
Szpital (321)
od 14:55serial paradokumentalny
zdjęcieKości (22-ost.)
15:55serial kryminalny
Dr House (14/22)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni 3: Hip-hop (12/14)
17:55serial kryminalny
TVP Kultura
Weiser
od 14:50dramat psychologiczny
Sztuczki
16:40komediodramat
Banda Rudego Pająka: Wielka akcja (4/5)
18:25serial dla młodzieży
WP
Mistrz remontu (8)
15:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
16:50blok filmów krótkometrażowych
Flashdance
18:25film muzyczny
AXN
Małolaty na obozie
od 14:55film familijny
Designated Survivor (11)
16:45serial kryminalny
Designated Survivor (12)
17:40serial kryminalny
Sezon na misia 2
18:30film animowany
CANAL+
Hot Dog
od 14:30komedia sensacyjna
W stronę Słońca
16:15film dokumentalny
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
18:25serial dokumentalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
18:50serial komediowy
CANAL+ 1
Sztuka kłamania
od 14:00komedia historyczna
Hot Dog
15:30komedia sensacyjna
W stronę Słońca
17:15film dokumentalny
CANAL+ Family
Influencer - zawód przyszłości (7)
od 14:50serial dokumentalny
Paryż i dziewczyna
15:40dramat obyczajowy
Spitsbergen
17:15film krótkometrażowy
Cudowny chłopak
17:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Bez śladu
od 14:40thriller
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Młodzież bez Boga
16:20dramat obyczajowy
Huragan
18:10film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (6)
15:00serial kryminalny
Instynkt (8)
16:00serial kryminalny
Odprawa
16:40film krótkometrażowy
Płacz (3)
17:00serial kryminalny
Płacz (4)
18:00serial kryminalny
CBS Europa
Napoleon Wybuchowiec
od 14:25komediodramat
Miłość w raju
16:10komediodramat
Odnaleźć siebie
17:55dramat obyczajowy
HBO
Tamte dni, tamte noce
od 13:30melodramat
zdjęciePokój Marvina
15:45dramat psychologiczny
Paragraf 22 (4/6)
17:25serial komediowy
Rok za rokiem (1)
18:10serial obyczajowy
HBO 2
Rio 2
od 14:00film animowany
Geostorm
15:40film SF
Pazury 3 (1)
17:30serial komediowy
Tully
18:20komediodramat
HBO 3
Storm. Opowieść o odwadze
od 14:35film familijny
zdjęcieObłędny rycerz
16:20komedia przygodowa
Gösta (4/12)
18:30serial obyczajowy
Kino Polska
Polowanie na muchy
od 14:05komedia
Zamknąć za sobą drzwi
16:25film sensacyjny
Kabaretowy rejs (20)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Weekend z królem
od 13:40dramat biograficzny
Projekt: Dinozaur
15:40film przygodowy
TV okazje
17:15magazyn reklamowy
Nasz bezlitosny świat
18:00komediodramat
Stopklatka TV
Pogodowe Top 10 (5)
16:00serial dokumentalny
Scena śmiechu (10)
17:00program rozrywkowy
Jak gęś z nosorożcem
18:55film dokumentalny
TNT
Zwierzak
15:15komedia
Cop Land
18:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 13:30mecz: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Super Piątek
15:35magazyn piłkarski
Turbokozak
16:15magazyn piłkarski
O co biega?
16:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00naj,naj... 2018/2019
Planeta Ekstraklasa
18:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
od 11:0018. etap: Embrun - Valloire
Tour de France Extra
17:20magazyn kolarski
Watts
17:50magazyn sportowy
Eurosport 2
Rajdy samochodowe
15:00magazyn sportów motorowych
Igrzyska olimpijskie
15:30magazyn sportowy
Power of One
16:30magazyn igrzysk olimpijskich
Power of One
17:00magazyn igrzysk olimpijskich
Watts
17:35magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de France
18:0018. etap: Embrun - Valloire
nSport+
Motogamia
15:00magazyn sportowy
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
15:45magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
18:00mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 13:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
15:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
18:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: International Champions Cup
od 13:30mecz: Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC
Piłka nożna: MLS
15:30mecz: Atlanta United FC - D.C. United
Siatkówka kobiet
17:30mecz towarzyski: Polska - Czechy
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet
od 14:00mecz towarzyski: Polska - Białoruś

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!