Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (162)
20:30telenowela historyczna
Zimna wojna
21:10dramat obyczajowy
Przebiegła gra
22:50film sensacyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2992)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2993)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1802)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Miłość między piętrami (567)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 4 (51)
23:10serial obyczajowy
Superprodukcja
23:55komedia
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (33/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3810)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (734)
20:55teleturniej
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (3/6)
21:35reality show
Kuba Wojewódzki (9/12)
22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Ekstremiści
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
21:55program rozrywkowy
Stander z Johannesburga
22:55film sensacyjny
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (795)
20:00serial kryminalny
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
21:00film sensacyjny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (13)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (14)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (703)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (704)
23:00serial kryminalny
TVP Kultura
Teatr Telewizji: Oświadczyny. Jubileusz
20:00spektakl na podstawie jednoaktówek Antoniego Czechowa
Lekkie obyczaje: Oto my
21:15dramat obyczajowy
Francoise Gilot - harda muza Picassa
23:00film dokumentalny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Niewidzialny (304)
20:25serial kryminalny
Ojciec Mateusz 24: Matura (305)
21:15serial kryminalny
Aktorka bez granic. Polski Teatr w Toronto
22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Premiera: Ambulans 9 (5)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21)
21:15serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Kabaret Chyba (3)
23:15program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Bridget Jones 3
od 17:55komedia romantyczna
Premiera: Obraz pożądania
20:10dramat obyczajowy
Zniewolony. 12 Years a Slave
22:00dramat biograficzny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (16)
20:05serial kryminalny
Rekrut 5 (7)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (7/22)
22:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (15)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (16)
23:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Święto ognia
od 19:30komedia obyczajowa
Brygada (5)
21:05serial sensacyjny
Premiera: Klub wtorkowy
22:00komediodramat
Mafia Mamma
23:40komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Maria Antonina (1)
20:05serial biograficzny
Maria Antonina (2)
21:05serial biograficzny
Własnym głosem
22:15film dokumentalny
Złombol (3)
23:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Dla niej wszystko
20:00dramat kryminalny
Żywa przynęta
22:10thriller
Wilcze stado
23:35thriller
CANAL+ Premium
Brygada (5)
20:05serial sensacyjny
Premiera: Klub wtorkowy
21:00komediodramat
Mafia Mamma
22:40komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Dyżur (2)
20:00serial obyczajowy
Granica zbrodni (1)
20:45serial kryminalny
Granica zbrodni (2)
21:30serial kryminalny
Granica zbrodni (3)
22:10serial kryminalny
Granica zbrodni (4)
22:55serial kryminalny
Granica zbrodni (5)
23:40serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Po godzinach (17)
od 19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
20:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Co za katastrofa! (4)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 6: Honorowo (3)
22:30serial kryminalny
HBO
Inwestorzy amatorzy
od 18:25komediodramat
Premiera: Przeklęty 2 (2)
20:10serial dokumentalny
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
21:00serial obyczajowy
Tenet
21:50thriller SF
HBO 2
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
od 19:30film fantasy
Bunt
21:55dramat obyczajowy
Nikt nie musi wiedzieć
23:45melodramat
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 4: Unto Others (7)
20:00serial kryminalny
Premiera: Przeklęty 2 (2)
21:00serial dokumentalny
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
21:45serial obyczajowy
Bodies Bodies Bodies
22:35horror komediowy
Kino Polska
Moja krew
20:00dramat obyczajowy
Mały Zgon (7)
21:55serial kryminalny
Mały Zgon (8)
23:10serial kryminalny
Polsat Film
Święty interes
od 19:05komedia
Wesoły wtorek: Poranek kojota
21:00komedia
Ciemniejsza strona Greya
23:00melodramat
Stopklatka
Burza
20:00dramat katastroficzny
Wstrząsy
22:00horror komediowy
Samowolka
23:55dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Żużel: PGE Ekstraliga
20:00mecz: TAURON Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Ekstraklasa po godzinach
22:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Atletico Madryt - Athletic Club
CANAL+ Sport 5
Premiera: Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
20:00mecz: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Dąbrowski. Złote dziecko pustyni
22:00reportaż
Turbokozak: Vahan Bichakhchyan
22:40magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz ćwierćfinałowy
Formuła E: ePrix Monako
23:00podsumowanie
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
od 19:00lekkoatletyka
Cycling Show
20:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:00best of
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
22:003. etap
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
23:00lekkoatletyka
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 19:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00studio
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
21:00mecz: Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00mecz: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 18:00mecz: Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25mecz: Olympiakos Pireus - Barca
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
23:30lekkoatletyka
TVP Sport
Lekkoatletyka: World Athletic Continental Tour - Huelva 2024
od 19:20lekkoatletyka
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
22:10waga junior ciężka: Michał Cieślak - Juan Diaz
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Lekkoatletyka: World Athletic Continental Tour - Huelva 2024
23:45lekkoatletyka
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!