CSI: Kryminalne zagadki Miami (64)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 3 odc. 64

7.2/10

(CSI: Miami 3: Nothing to Lose)

serial kryminalny USA 2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Calleigh dowiaduje się jak zginął student z Miami. Caine i Tripp odkrywają, że w morderstwo na bagnach zamieszany jest hollywoodzki gwiazdor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Calleigh dociera do prawdy o tym, jak zginął student college'u z Miami. Tymczasem Caine i Tripp odkrywają, że w sprawę morderstwa na bagnach Everglades zamieszany jest hollywoodzki gwiazdor, Ty Radcliffe. Jednak gdy docierają na jego łódź, on już umiera. W jego rezydencji Alexx i Delko odkrywają sekretny pokój, który potwierdza podejrzenia o molestowaniu nieletnich. Alexx jest tym tak wstrząśnięta, że nie zauważa, kiedy do jej samochodu przedostaje się Todd Kendrick - kryminalista, którego ścigają Caine i Tripp. Jest poważnie ranny i przez to jeszcze bardziej niebezpieczny. Grozi śmiercią jej dzieciom...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także