Program TV

POPULARNE

TVP 1
Bitwa u ujścia La Platy
0:00film wojenny
Morze Hallera
3:30film dokumentalny
TVP 2
Defekt (1/9)
0:35serial sensacyjny
Plan B
1:35komedia romantyczna
Walka z koronawirusem
3:20film dokumentalny
Polsat
Wulkan
od 23:10film katastroficzny
Łowcy zombie
1:20horror komediowy
Tajemnice losu
3:10program rozrywkowy
TVN
Uwaga!
2:50magazyn reporterów
NOC Magii
3:10interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Seks model
od 23:40film erotyczny
Heheszki na całego (23)
2:20program rozrywkowy
Heheszki na całego (24)
2:45program rozrywkowy
Heheszki na całego (25)
3:10program rozrywkowy
Heheszki na całego (26)
3:35program rozrywkowy
TV 4
Porwanie
od 23:20thriller
Śmierć na 1000 sposobów (2)
1:00serial dokumentalny
Galileo (817)
1:30program popularnonaukowy
Graffiti
2:30program publicystyczny
Trans World Sport
2:50magazyn sportowy
Atleci
3:55magazyn sportowy
TV 6
Córka miliardera
0:00film erotyczny
Benny Hill (68)
1:55program rozrywkowy
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
W samym sercu morza
od 22:45film przygodowy
Miliony Escobara (6-ost.)
1:10serial dokumentalny
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
TVP Kultura
Młoda Polska: Dziku
od 23:50film krótkometrażowy
Nocny dokument: Desert Coffee
0:15film dokumentalny
Kino nocne: Julia wraca do domu
2:45dramat obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (28)
0:00program rozrywkowy
Modus (6)
3:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Na samym dnie
od 22:30dramat psychologiczny
Do zobaczenia w zaświatach
0:20dramat kryminalny
Nie wracaj do mnie w snach
2:15dramat psychologiczny
Rollercoaster
3:45film krótkometrażowy
AXN
Zabójcze umysły 15 (9)
od 23:45serial kryminalny
Zabójcze umysły 15 (10)
0:30serial kryminalny
Ciężar prawdy 2 (7)
1:20serial sensacyjny
MacGyver 4 (3)
2:15serial akcji
Agenci NCIS 12 (23)
3:00serial sensacyjny
Rekrut (11)
3:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Kto zawinił?
od 23:50thriller
Strach
1:35thriller
Ciemno, prawie noc
3:10thriller
CANAL+ Family
53 wojny
od 23:05melodramat
Biała sukienka
0:40film obyczajowy
Długi weekend
2:00film obyczajowy
Łapu-capu extra
3:15chochliki telewizyjne
Cudownie ocalony
3:45komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Chrzest ogniem
od 23:50film biograficzny
zdjęcieAutsajder
1:50dramat polityczny
Krew Boga
3:20film przygodowy
CANAL+ Premium
Kto zawinił?
od 22:50thriller
Strach
0:35thriller
Ciemno, prawie noc
2:10thriller
CANAL+ Seriale
Zasada przyjemności (2)
od 23:30serial kryminalny
Piosenka
0:25film krótkometrażowy
Prawo ojca
1:00dramat sensacyjny
Dług
2:40dramat sensacyjny
CBS Europa
Zniewoleni
0:50dramat kryminalny
Obietnica
2:45dramat kryminalny
HBO
Dym
od 23:40komediodramat
Utalentowany pan Ripley
1:35dramat kryminalny
Na planie
3:55magazyn filmowy
HBO 2
Syrena 3 (1/10)
od 23:35serial obyczajowy
Dave (3/10)
0:20serial komediowy
Zaufaj mi 2 (1/4)
0:50serial sensacyjny
Wzgórze nadziei
1:50melodramat
HBO 3
Mayans M.C. (9/10)
od 23:00serial kryminalny
Projekt Koliber
0:10thriller
Wielka (1/10)
2:00serial komediowy
Ona
3:50melodramat
Kino Polska
Chce się żyć
od 23:40dramat obyczajowy
Z odzysku
1:50dramat obyczajowy
Głośniej od bomb
3:55film obyczajowy
Kino TV
Starsky i Hutch
od 23:05komedia sensacyjna
Zaginięcie
1:05dramat obyczajowy
Testament serca
3:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Pamięć absolutna
od 23:20dramat SF
Gliniarze (306)
1:40serial paradokumentalny
Gliniarze (307)
2:35serial paradokumentalny
Gliniarze (364)
3:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Filadelfia
od 22:05dramat obyczajowy
Premiera: Zaślepiona
0:35dramat obyczajowy
Ciemna strona Wenus
2:20dramat psychologiczny
TNT
Ostatni samuraj
od 22:50dramat kostiumowy
Amerykański ninja 2
1:40film sensacyjny
Ścigany
3:05dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 23:15mecz: SC Paderborn 07 - Borussia Dortmund
Turbokozak
1:25magazyn piłkarski
Na fali i pod prąd (2)
2:00serial dokumentalny
Bundesliga Highlights Show
3:00magazyn piłkarski
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:15mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 22:30mecz: GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
1:00waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk 29.03.2019
TVP Sport
Boks: Gala w Londynie
1:25walka o pas WBC Silver - waga średnia: Liam Williams - Karim Achour; waga ciężka: Daniel Dubois - Nathan Gorman
Boks: Gala w Londynie
2:10waga ciężka: Joe Joyce - Bryant Jennings

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!