Program TV na sobotę 23.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 2
Kino relaks: Jak dogonić szczęście?
od 23:10komedia
Żyj i pozwól umrzeć
1:20film sensacyjny
Rodzinka.pl: Suknia teściowej (202)
3:30serial komediowy
Rodzinka.pl: Daj żonie palec...! (203)
3:55serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Zdrada małżeńska
od 23:45dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
2:10program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (24)
3:05serial sensacyjny
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (765)
0:05serial kryminalny
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Love Island. Wyspa miłości (24)
2:25reality show
Disco Polo Life (2252)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Krwawy biznes
od 23:00film sensacyjny
Pogrzebani za domem (4)
1:10serial dokumentalny
Pogrzebani za domem (5)
2:05serial dokumentalny
Benny Hill (15)
3:05program rozrywkowy
Agenci. Biuro detektywistyczne: Finał (40)
3:40serial kryminalny
TV Puls
Żądza śmierci
od 23:30film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (8)
1:30program kulinarny
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Baflo (1)
2:05program rozrywkowy
Menu na miarę (11-ost.)
3:05program kulinarny
TVP Kultura
07 zgłoś się: 24 godziny śledztwa (5/21)
od 23:00serial kryminalny
Czwartkowy klub filmowy: Trafikant
0:15dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Insekt
2:20film animowany
Kino nocne: Ludzie za mgłą
3:05dramat obyczajowy
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (830)
0:00teleturniej
Perły Bałtyku: Bogate życie w morskich głębinach
0:30serial dokumentalny
Przystanek Ameryka (94)
1:00cykl reportaży
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Lokatorka 3 (1)
3:05serial kryminalny
Niezwykłe miejsca: Iłża - Malinowy Chruśniak
3:55cykl reportaży
WP
1, 2, 3... Kabaret! 4: Skrzydłowy, bramkarz i łącznik (6)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (7)
0:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Woda, światło, gaz (8)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski 2 (5)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
W pętli czasu
od 22:30thriller
Powrót w ciemności
0:25thriller
Misja Afganistan (4)
2:15serial wojenny
Papierowe gody
3:20komedia
AXN
Resident Evil: Ostatni rozdział
od 22:55horror
Walker: Strażnik Teksasu (9)
1:10serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (10)
2:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (10)
2:55serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (11)
3:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Kiedy ślub? (7)
0:00serial komediowy
Pamfir
0:50dramat kryminalny
Prawdziwe życie aniołów
2:30film obyczajowy
Anatomia
3:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Separacja
0:05film krótkometrażowy
Poza biurem
0:20film krótkometrażowy
Miasta rytm: Elbląg
0:55serial dokumentalny
365 obiadów Mariety Mareckiej (11)
1:55magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (12)
2:20magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (13)
2:55magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (14)
3:20magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Zimne ognie
od 23:45dramat obyczajowy
Titane
1:40thriller
Jezioro Słone
3:30komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Pamfir
od 23:50dramat kryminalny
Prawdziwe życie aniołów
1:30film obyczajowy
Anatomia
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (7)
0:00serial kryminalny
Ptak dobrego Boga: Meet the Lord (1)
0:40serial historyczny
Ptak dobrego Boga: A Wicked Plot (2)
1:35serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Mister Fred (3)
2:15serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Smells Like Bear (4)
3:00serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Hiving the Bees (5)
3:45serial historyczny
CBS Europa
Dramat letniej nocy
od 23:05dramat obyczajowy
Jak urodzić i nie zwariować
0:50komediodramat
Kompleks tatusia
2:55komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor Ricciardi: Na dnie serca (6)
od 22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Niepewna przyszłość (18-ost.)
0:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i tramp (1)
1:40serial kryminalny
Dom obietnic (12)
2:25serial kostiumowy
Dalgliesh 2: Miejsce zbrodni (3)
3:15serial kryminalny
HBO 3
Gra o tron 4: The Watchers on the Wall (9)
od 23:30serial fantasy
Gra o tron 4: The Children (10-ost.)
0:20serial fantasy
Zakonnica 2
1:25horror
Boylesque
3:15film dokumentalny
Kino Polska
Sztos
od 22:40film sensacyjny
Kroll
0:35film sensacyjny
Zabij mnie, glino
2:45dramat sensacyjny
Polsat Film
Obcy kontra Predator 2
od 23:30film SF
Ślad: Syn gangstera (83)
1:30serial kryminalny
Ślad: Jackpot (84)
2:30serial kryminalny
Ślad: Genetyczna bomba (85)
3:30serial kryminalny
Stopklatka
Straszne piątki: Nieuchwytny
od 22:10thriller
Sztos 2
0:10komedia sensacyjna
Weekend
2:35komedia sensacyjna
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Basket+
3:15newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
3:30mecz: Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
CANAL+ Sport 5
Boks: BKFC 58 w Sofii
od 23:30waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Eurosport 1
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 23:00program dowolny solistek
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
3:00mecz ćwierćfinałowy
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:00supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:45supergigant mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz ćwierćfinałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
3:005. etap
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
3:45kolarstwo
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
0:00program dowolny solistek
Polsat Sport News
Boks: Gala w Londynie
od 23:00boks
Sporty walki: Babilon MMA 13
1:00walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski 29.05.2020
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 23:45półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Boks: Gala w Bournemouth
1:55waga superpółśrednia: Lee Cutler - Kingsley Egbunike
Boks: Walka o pas WBO World w Bournemouth
2:50waga junior ciężka: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
Boks: Gala w Detroit
3:50podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!