Septagon (1)

Septagon (1)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, której dwudziestoparoletnia córka, Jaśmina, dziwnie się zachowuje. Po wyprowadzce z domu dziewczyna prawie nie utrzymuje kontaktów z rodziną, bardzo też schudła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, której dwudziestoparoletnia córka, Jaśmina, dziwnie się zachowuje. Po wyprowadzce z domu dziewczyna prawie nie utrzymuje kontaktów z rodziną, bardzo też schudła. Matka podejrzewa, że córka ma poważne problemy. Detektywi ustalają, że Jaśmina jest podopieczną jakiejś fundacji. Nie mogą jednak dowiedzieć się, z jakiego powodu. Dopiero w mieszkaniu dziewczyny znajdują książki o chorobie nowotworowej i dokumentację medyczną, z której wynika, że dziewczyna cierpi na raka. Wkrótce odkrywają coś, co rzuca nowe światło na całą sprawę, a jednocześnie rodzi kolejne wątpliwości, dotyczące motywów działania Jaśminy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także