Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
To Słowo ma moc
12:50reportaż
Jerozolima
13:30film dokumentalny
Znachor
14:25dramat obyczajowy
TVP 2
Śniadanie u Tiffany'ego
od 11:50komediodramat
Familiada: Odcinek specjalny
14:00teleturniej
Koło fortuny: Odcinek specjalny (1702)
14:35teleturniej
Postaw na milion
15:15teleturniej
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Ugotuj mi (1)
13:05program kulturalny
Uśmiechnij się (1)
13:45program rozrywkowy
Uśmiechnij się (2)
13:55program rozrywkowy
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
14:00serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
TV 6
Mission: Impossible 2
od 10:30film sensacyjny
Niewidzialny
12:55film sensacyjny
Dwóch gniewnych ludzi
15:35komedia
TV Puls
Mia i biały lew
od 11:35film przygodowy
Za jakie grzechy, dobry Boże?
13:35komedia
Asterix i Obelix kontra Cezar
15:35komedia przygodowa
TVN 7
Mała Stopa
od 11:00film animowany
Pokémon: Detektyw Pikachu
13:05film fantasy
Step Up: Wszyscy na parkiet
15:20film muzyczny
TVP Kultura
James Tissot, portrecista neoklasycyzmu
od 11:50film dokumentalny
Wakacje Mikołajka
13:00komedia
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
14:45serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
15:25serial przygodowy
TVP Polonia
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
12:50serial kryminalny
Osiecka (5)
13:40serial biograficzny
Kulturalni PL
14:35magazyn
Moja TVP Polonia: Joanna Bator
15:25felieton
Agnieszka Holland
15:30film dokumentalny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (4)
12:05serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (5)
13:00serial dokumentalny
Dziesięć przykazań: Prawa człowieka (2)
14:00film dokumentalny
Potop (2-ost.)
15:05film historyczny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
ale kino+
Tempo Home
12:05film krótkometrażowy
Uprzejmość nieznajomych
12:40dramat obyczajowy
Kometa
14:45film krótkometrażowy
Pocałunek
15:20dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
od 11:15film animowany
Wierna
12:55film SF
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
14:55film dokumentalny
Pimi z Krainy Tygrysów
15:50film przygodowy
CANAL+ Family
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
12:30serial dokumentalny
Polska z góry 2: Park Mużakowski (4)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 2: Żuławy (5)
13:35serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (11)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (12)
14:40magazyn kulinarny
Czy na pewno umiesz gotować? 3 (5)
15:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 3 (6)
15:45reality show
CANAL+ Film
Georgie ma się dobrze
od 10:45komediodramat
The Hero
12:10film krótkometrażowy
I znów 10 dni z tatą
12:40komedia
Łapu Capu Extra
14:15program rozrywkowy
Czym jest miłość?
14:50komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Wierna
od 11:55film SF
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
13:55film dokumentalny
Pimi z Krainy Tygrysów
14:50film przygodowy
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Duff i Wazowski 3 (1)
13:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
13:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
14:25serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
15:05serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (5)
15:45serial kryminalny
CBS Europa
Do diabła z miłością
od 11:05komedia romantyczna
Agent XXL
13:05komedia
Agent XXL 2
15:00komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
od 11:15serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
12:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
13:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Halo, proszę pana? (6)
14:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
15:00serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
15:55serial sensacyjny
HBO
Rent
od 10:35musical
Pianoforte
12:50film dokumentalny
Wielkie nieba!
14:25komedia
Premiera: Typ: Zabójca (3)
15:55serial kryminalny
HBO 2
W aromacie kawy
od 11:15komedia romantyczna
Supernowa
12:45dramat obyczajowy
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
14:25serial dokumentalny
East New York: We Didn't Start the Fire (13)
15:15serial kryminalny
HBO 3
Wojna o jutro
12:05dramat SF
Mokra robota: Joaquin (2)
14:25serial sensacyjny
Premiera: Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
15:30komediodramat
Kino Polska
Pan Wołodyjowski
od 9:15film historyczny
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
12:40komedia
Milion za Laurę
14:05komedia
Warner TV
Przed wschodem słońca
od 11:05melodramat
Lego Batman: Film
13:05film animowany
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
15:05dramat biograficzny
SPORTOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
CANAL+ Sport
Turbokozak Extra
od 11:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25mecz: Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55mecz: PGE FKS Stal Mielec - Lech Poznań
CANAL+ Sport 5
Wysoki Pressing
od 11:55magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 11:30kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Tour of Mouscron
13:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
15:301. etap
Eurosport 2
Golden moments Rise of the women
od 11:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej Masters w Londynie
12:30mecz finałowy
Paryż - miasto sportu
14:00magazyn sportowy
Paryż - miasto sportu
15:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
7. strefa
12:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00siatkówka
Atleci
14:00magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50mecz: Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa MKS Kalisz
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
od 11:00waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00mecz: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam
Piłka nożna: Liga czeska
15:00mecz: SK Dynamo Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praga
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 11:00mecz: Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
15:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 10:10mecz ćwierćfinałowy: Athletic Club - FC Barcelona
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
12:15podsumowanie półfinałów
Retro TVP Sport: Wspomnienie o Leszku Jaroszu (139)
14:30magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!