Program TV

ŚRODA 23.10
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (593)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (36)
16:05telenowela
Polsat
Trudne sprawy (909)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2937)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (955)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (398)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Szkoła (746)
13:00serial paradokumentalny
19+ (447)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (462)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (747)
15:30serial paradokumentalny
19+ (448)
16:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Niesamowite tajemnice
16:00serial dokumentalny
TV 4
Detektywi w akcji (147)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (596)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (46)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (47)
16:30serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Business lunch (48)
od 12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (37)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (49)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (36)
15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (2)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (223)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (448)
15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (186)
16:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Magazyn z Wysp (72)
od 12:50magazyn
Barwy szczęścia (2066)
13:10serial obyczajowy
zdjęcieO mnie się nie martw 10 (6/13)
13:45serial komediowy
Słudzy wolności
14:35film dokumentalny
Nożem i widelcem
15:30magazyn kulinarny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (255)
15:55telenowela historyczna
A to polski właśnie...: Owoce
16:55program edukacyjny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
od 12:55blok filmów krótkometrażowych
Ghostbox Cowboy
13:50komedia przygodowa
Czy koń wie, że wygrał
15:55film dokumentalny
Stara miłość nie rdzewieje
16:40komedia romantyczna
AXN
Premiera: Flash 5 (14)
13:05serial akcji
7 sekund
14:10film sensacyjny
I kto to mówi 2
16:10komedia
CANAL+
Marnie
od 12:05thriller
Łapu-capu extra
14:15chochliki telewizyjne
Dowłatow
14:45dramat biograficzny
CANAL+ 1
Marnie
13:05thriller
Łapu-capu extra
15:15chochliki telewizyjne
Dowłatow
15:45dramat biograficzny
CANAL+ Family
Hotel Marigold
od 11:45komediodramat
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Paryż (1)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Warszawa (2)
14:45serial dokumentalny
Lincoln
15:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Daddy Cool
od 12:50komedia
Wyspa psów
14:25film animowany
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
13:05magazyn informacyjny
Zrobione na czysto (2)
13:15serial obyczajowy
Materiał nieemisyjny (1)
14:20film krótkometrażowy
Instynkt (11)
15:25serial kryminalny
Instynkt (12)
16:05serial kryminalny
CBS Europa
Królowa sceny
od 12:30dramat kostiumowy
Stracone zachody miłości
14:30komedia muzyczna
Ogród czarownicy
16:20film familijny
HBO
Czego pragną mężczyźni
od 11:30komedia romantyczna
Ghost Rider
13:30thriller
Iniemamocni
15:20film animowany
HBO 2
Krypton 2 (1)
od 12:45serial SF
Współczesna rodzina 10 (20)
13:30serial komediowy
Geostorm
13:55film SF
Trudne słówka
15:45komedia romantyczna
HBO 3
zdjęcieProsiaczek i przyjaciele
14:25film animowany
Holmes i Watson
15:40komedia kryminalna
Kino Polska
Orzeł i reszka
13:55film sensacyjny
Orzeł
15:50dramat wojenny
Kino TV
Burmistrz Mary
13:00komediodramat
Agora
14:50dramat historyczny
Polsat Film
Fałszywa dwunastka
od 12:55komedia
Dzień dobry, kocham Cię
15:00komedia romantyczna
TNT
Bardzo Dziki Zachód
od 11:30western komediowy
Hellboy
13:40horror SF
Robinson Crusoe
16:05dramat przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn Velux EHF
13:00magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: Liga angielska
13:30mecz: Everton FC - West Ham United FC
Piłka nożna: Liga+ Extra
15:35magazyn ligi polskiej
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 12:45mecz: Jagiellonia Białystok - Cracovia
Ekstraklasyka (12)
15:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
16:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00mecz: RKC Waalwijk - AFC Ajax
Piłka nożna: Liga czeska
15:00mecz: SK Slavia Praga - 1.FK Pribram
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 12:07mecz: FK Teplice - AC Sparta Praga
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!