Ogólnotematyczne

14:00teleturniej
14:35teleturniej
zdjęcie
15:20serial obyczajowy
16:20komedia romantyczna
od 12:15film animowany
od 12:40serial komediowy
13:15serial komediowy
13:45film familijny
15:55komedia
od 12:35komedia romantyczna
zdjęcie
14:50komedia kryminalna
16:55film fantasy
od 12:00baśń filmowa
13:50serial animowany
14:20serial animowany
zdjęcie
14:50serial dokumentalny
15:50serial fantasy
16:50serial fantasy
od 12:20dramat kryminalny
zdjęcie
14:20dramat obyczajowy
16:30film sensacyjny

Filmowe

od 11:45komedia
zdjęcie
13:35dramat obyczajowy
15:30melodramat
od 12:45serial fabularno-dokumentalny
13:40serial kryminalny
14:40serial kryminalny
15:40serial sensacyjny
16:35serial sensacyjny
od 12:00komedia kryminalna
13:30komediodramat
15:10mecz: West Bromwich Albion FC - Manchester United FC
13:00komedia kryminalna
14:30komediodramat
16:10mecz: West Bromwich Albion FC - Manchester United FC
od 11:30film animowany
13:15serial animowany
13:25serial animowany
13:30serial animowany
13:40chochliki telewizyjne
16:15film animowany
od 12:45dramat biograficzny
14:25chochliki telewizyjne
16:30magazyn informacyjny
16:40film fantasy
od 12:45serial obyczajowy
13:30serial sensacyjny
14:15serial sensacyjny
15:00serial kryminalny
15:45serial kryminalny
16:30serial kryminalny
od 11:35film SF
14:10film przygodowy
15:45film przygodowy
od 12:15film animowany
13:55komedia
15:35film animowany
od 12:50komedia
14:10dramat obyczajowy
16:00melodramat
13:00serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
13:50serial obyczajowy
14:15serial obyczajowy
14:40serial obyczajowy
15:10serial obyczajowy
15:35serial obyczajowy
16:05serial obyczajowy
16:40komedia
od 12:55komedia
14:55film animowany
16:50thriller SF
od 10:55film fantasy
13:30komedia SF
15:25film obyczajowy

Sportowe

13:00waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron Herrera
14:00magazyn ligi polskiej
15:10mecz: Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
od 12:152. przejazd slalomu giganta mężczyzn
15:45bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:15bieg ze startu wspólnego kobiet
od 12:10mecz: Legia Warszawa - Wisła Płock
14:45mecz: Unet E-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci
od 12:30mecz: Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
14:45mecz: Impel Wrocław - Chemik Police
od 12:25mecz: Sparta Rotterdam - Feyenoord
14:20bieg ze startu wspólnego mężczyzn
15:10magazyn sportowy
16:10mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Saracens
13:00program informacyjny
13:07magazyn sportowy
14:25mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!