×

Program TV na czwartek 18.07.2024

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 4: Cena prawdy (45)
od 10:40serial kryminalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
Złoty chłopak (220)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wspólny dom
11:15magazyn
Barwy szczęścia (2988)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1582)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (386)
13:15telenowela
Na sygnale: Tak naprawdę (556)
14:35serial fabularno-dokumentalny
TVN
Opowieści małżeńskie (17/24)
od 10:05serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1037)
12:20serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1009)
13:25serial paradokumentalny
Szpital (932)
14:25serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Legendy sportu (4)
11:00magazyn sportowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (5)
13:05magazyn motoryzacyjny
Droga wolna 3 (26)
13:35magazyn motoryzacyjny
Klub Winx 4: Gniew natury (18)
14:00serial animowany
TV 6
Kobra - oddział specjalny (159)
11:00serial sensacyjny
Uroczysko (27)
12:00serial kryminalny
Uroczysko (28)
12:30serial kryminalny
Więzienie (84)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (85)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (661)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Wiktor (734)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: 15 uderzeń (735)
11:45serial fabularno-dokumentalny
Szpital (325)
12:25serial paradokumentalny
Idealna niania (9/12)
13:25reality show
Idealna niania (10/12)
14:10reality show
Sędzia Anna Maria Wesołowska (525)
14:55serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Spokój
od 10:30dramat obyczajowy
WP
Hitler i zmierzch demokracji (2-ost.)
od 10:50film dokumentalny
Wyremontuj i pokochaj 3 (3)
12:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Goodbye Berlin
od 10:20komediodramat
Równonoc
12:05film krótkometrażowy
Dzień dobry, Robin
12:40film dokumentalny
Tempo Home
14:10film krótkometrażowy
Po miłości
14:45dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (10)
od 10:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 4 (21)
12:50serial kryminalny
Seal Team 5 (1)
13:45serial sensacyjny
Seal Team 5 (2)
14:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Toni i rodzina
11:30komediodramat
Święto ognia
13:20komedia obyczajowa
Towarzysze broni
14:55film wojenny
CANAL+ Family
Domy za miliony (3)
12:00serial dokumentalny
Domy za miliony (4)
12:30serial dokumentalny
Rośliny Karoliny 3 (7)
13:10magazyn poradnikowy
Rośliny Karoliny 3 (8)
13:35magazyn poradnikowy
Survivalowa rodzina (7)
14:10serial dokumentalny
Survivalowa rodzina (8)
14:40serial dokumentalny
CANAL+ Film
Nadzieja
od 10:30dramat sensacyjny
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Pimi z Krainy Tygrysów
12:15film przygodowy
W kogo ja się wrodziłem?
13:50film obyczajowy
Boska Florence
14:55film biograficzny
CANAL+ Premium
Toni i rodzina
od 10:30komediodramat
Święto ognia
12:20komedia obyczajowa
Towarzysze broni
13:55film wojenny
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
13 posterunek 2 (22)
13:45serial komediowy
13 posterunek 2 (23)
14:15serial komediowy
13 posterunek 2 (24)
14:45serial komediowy
CBS Europa
Miłość na przystawkę
od 10:20komedia romantyczna
zdjęcieTata kontra tata
12:05komedia
Pokój Marvina
13:55dramat psychologiczny
HBO
Gaga Chromatica Ball
od 10:10koncert
zdjęcieChevalier
12:00dramat biograficzny
Król Karol III
13:50dramat polityczny
HBO 2
Emily
11:25dramat biograficzny
Wszystko przez kota
13:35komediodramat
HBO 3
Królowa wojownik
od 10:35dramat przygodowy
Piotruś Królik
12:45film familijny
Kino Polska
Och! Kabaret (3)
od 10:35program rozrywkowy
Perła w koronie
11:35dramat obyczajowy
Kuba
14:00film dokumentalny
Kino TV
Poirot: Kot wśród gołębi
od 9:55serial kryminalny
W kręgu zdrady
12:00thriller
Samolot kontra wulkan
13:55film katastroficzny
Warner TV
Przepis na życie (9)
od 10:30serial obyczajowy
Przepis na życie (10)
11:25serial obyczajowy
Alf: Powrót matki (13)
12:25serial komediowy
Alf: Odrobina mydła (14)
12:55serial komediowy
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
13:25serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
14:55serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:30mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Eurosport 1
The Minute
11:00magazyn sportowy
Second to none
11:05magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de France
11:3517. etap: Saint-Paul-Trois-Châteaux - SuperDévoluy
Kolarstwo: Tour de France
12:4518. etap: Gap - Barcelonnette
Eurosport 2
Snooker: Turniej Shanghai Masters
od 8:00mecz ćwierćfinałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Briançon
12:30finały wspinaczki na czas
The Power of Olympics
13:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej Shanghai Masters
13:30mecz ćwierćfinałowy
Polsat Sport 1
Śląsk Wrocław
od 9:30reportaż
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
KOTV Classics
11:00magazyn bokserski
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
12:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!