x
Teoria wielkiego podrywu: The Grasshopper Experiment (8)

Teoria wielkiego podrywu

sezon 1 odc. 8: The Grasshopper Experiment

(The Big Bang Theory: The Grasshopper Experiment)

serial komediowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg
Reżyseria:Ted Wass
W skrócie:Rodzice Koothrappaliego chcą, aby zgodnie ze starą hinduską tradycją ożenił się z dziewczyną z sąsiedztwa. Przed spotkaniem z nią chłopak postanawia wypić drinka 'na rozluźnienie'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 7 grudnia
pojutrze
18:40 Comedy Central
piątek, 8 grudnia
za 3 dni
12:10 Comedy Central
niedziela, 10 grudnia
za 5 dni
12:15 Comedy Central

Opis

Młodzi i zdolni fizycy Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) pracują w instytucie naukowym w Kalifornii i wynajmują wspólne mieszkanie. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia z kobietami, gdyż czas spędzają głównie na nauce, a obiektami ich westchnień są bohaterki komiksów i gier komputerowych. Zmienia się to, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny (Kaley Cuoco). Przebojowa dziewczyna postanawia pokazać chłopcom, że życie to coś więcej niż praca w laboratorium.

W tym odcinku

Koothrappali denerwuje się, ponieważ rodzice pragną, aby zgodnie ze starą hinduską tradycją ożenił się z dziewczyną z sąsiedztwa. Chcą, aby spotkał się z nią i omówił szczegóły dotyczące ślubu. Lalita skończyła w Stanach studia, została stomatologiem i mieszka w tym samym mieście, co Rash i jego kumple. Zestresowany chłopak postanawia przed randką wypić drinka na rozluźnienie. Obawia się, że jeśli tego nie zrobi, nie będzie w stanie wydusić nawet słowa przy wybrance. Okazuje się, że od czasów dzieciństwa Lalita bardzo się zmieniła i teraz jest niezwykle atrakcyjną kobietą. Niestety, gdy już dochodzi do spotkania, jej uwaga koncentruje się na... Sheldonie.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także