x
Ojciec Mateusz 24: Matura (305)

Ojciec Mateusz 24: Matura (305)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Zuzanna Puławska, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Tamara nie zostaje dopuszczona do matury. Klasa i Mateusz bezskutecznie wstawiają się za nią u nauczycielki. Niebawem dochodzi do zatrucia jednej osoby z dyrekcji szkoły. Podejrzenia padają na Tamarę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Tamara (Zuzanna Puławska), jedna z uczennic sandomierskiego liceum, nie zostaje dopuszczona do matury z powodu złych ocen z biologii. Cała klasa, a także ksiądz Mateusz wstawiają się za nią u nauczycielki, Marii Dąbali (Maria Pakulnis). Nie przynosi to jednak rezultatu. Gdy wkrótce dochodzi do zatrucia jednej osoby z dyrekcji szkoły, podejrzenia padają właśnie na Tamarę, która nagle znika. Gibalski ma wziąć udział w zjeździe klasowym. Waha się jednak, ponieważ będzie tam obecna jego dawna miłość, Anita (Joanna Falkowska). Przed laty policjant porzucił dla niej swoją obecną żonę. Wkrótce na jaw wychodzi tajemnica, która wywołuje skrajne emocje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)