Program TV na sobotę 18.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Morderstwa w Albi
od 1:05dramat obyczajowy
Rybka zwana Wandą
2:50komedia
Tacy byliśmy: Bohdan Łazuka
4:50cykl reportaży
Balans bieli
5:30program religijny
TVP 2
Tylko dla twoich oczu
od 1:05film sensacyjny
Daddy Cool
3:25komedia
Barwy szczęścia (3001)
5:25serial obyczajowy
Polsat
Szybcy i wściekli 9
od 23:10film sensacyjny
W stronę słońca
2:20thriller
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Dowody zbrodni 7 (9/22)
2:05serial kryminalny
Szpital (191)
2:55serial paradokumentalny
Uwaga!
3:45magazyn reporterów
Nauka jazdy 2 (3/10)
4:00program rozrywkowy
Recepta na stary dom 4 (5/8)
4:25program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (5/26)
4:50serial dokumentalny
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Batwheels (7/40)
5:30serial animowany
Batwheels (8/40)
5:45serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
od 1:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
2:40program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (31)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (32)
4:00serial sensacyjny
Na osi (488)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (110)
od 1:20reality show
Love Island. Wyspa miłości (111)
2:20reality show
Disco Polo Live (2326)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
Mordercze pary (1)
2:00serial dokumentalny
Benny Hill (61)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Dwulicowy chłopiec (33)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Były narzeczony (34)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Wygrane marzenia (55)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Zobacz to!: Menu na miarę (9)
2:00program kulinarny
Menu na miarę (10)
2:35program kulinarny
Gra muzyka (6/10)
2:55program rozrywkowy
Menu na miarę (11-ost.)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (1/11)
4:35program kulinarny
Dyżur 3 (32)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (33)
5:30serial dokumentalny
TVN 7
Zabójcza broń 2
od 0:40film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (18/20)
2:50serial dokumentalny
Medium z Long Island (10/30)
3:40reality show
Druga strona medalu 4: Tomasz Gollob (3/8)
4:10talk-show
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
4:35talk-show
Szkoła (365)
5:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Kwiat wiśni i czerwona fasola
od 0:50dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Colaholic
2:55film krótkometrażowy
Kino krótkich filmów: Pomiędzy
3:05film krótkometrażowy
Kino nocne: Harry Angel
3:25thriller
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Ekstradycja 2 (6/9)
3:10serial sensacyjny
Forum
4:05program publicystyczny
Na sygnale: Kompletny zawał (450)
5:05serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Małe, wielkie kłamstewka (451)
5:35serial fabularno-dokumentalny
WP
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Jurki (5)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki (4)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Poufne lekcje perskiego
od 23:55dramat wojenny
Powrót (5)
2:15serial komediowy
Voodoo tata
3:15komedia
Pierwsze lato końca świata
4:40etiuda filmowa
Nielegalni (10-ost.)
5:10serial sensacyjny
AXN
Agenci NCIS 17 (12)
2:00serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (13)
2:55serial kryminalny
MacGyver (17)
3:50serial akcji
MacGyver (18)
4:50serial akcji
CANAL+ 1
Wszystko dla fejmu
od 1:50film dokumentalny
Sara
3:15film sensacyjny
Aktualności filmowe+
5:05magazyn filmowy
Królowa chmur
5:35film obyczajowy
CANAL+ Family
Nie bój ryby! 2: Szwecja (5)
od 1:50magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Grecja (6)
2:15magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Ameryka (7)
2:50magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Polska (8)
3:15magazyn kulinarny
Meblokreacje 5 (1)
3:50magazyn poradnikowy
Meblokreacje 5 (2)
4:15magazyn poradnikowy
Meblokreacje 5 (3)
4:45magazyn poradnikowy
Meblokreacje 5 (4)
5:10magazyn poradnikowy
Meblokreacje 5 (5)
5:35magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Zbrodnie przyszłości
od 0:40horror SF
Tajniak
2:30dramat kryminalny
Chleb i sól
4:15dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Wszystko dla fejmu
od 0:50film dokumentalny
Sara
2:15film sensacyjny
Aktualności filmowe+
4:05magazyn filmowy
Królowa chmur
4:35film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (7)
od 1:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (8)
2:30serial historyczny
Wilk 2 (4)
3:25serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
Epic Drama
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
od 0:30serial kryminalny
Babilon Berlin (8)
2:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18)
3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Wichrzycielki (1)
4:25serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Co za katastrofa! (4)
5:10serial obyczajowy
HBO 3
Ród smoka: The Black Queen (10)
od 1:05serial fantasy
Aquaman i Zaginione Królestwo
2:10film SF
Domówka
4:15komedia
Kino Polska
Jesteś Bogiem
od 0:00dramat biograficzny
Różyczka
2:40dramat obyczajowy
Najpiękniejsze fajerwerki ever
5:05film krótkometrażowy
Masza
5:40film krótkometrażowy
Kino TV
Pierwszy strzał
od 0:30thriller
Candyman
2:35horror
10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
4:35komedia romantyczna
Polsat Film
Bad Boys for Life
od 23:35komedia sensacyjna
Ślad: Bursztynowe koraliki (5)
2:10serial kryminalny
Ślad: Jeszcze jedna szansa (6)
3:10serial kryminalny
Ślad: Zabójcze cukierki (7)
4:05serial kryminalny
Stopklatka
Bilet na Księżyc
od 0:20film obyczajowy
Kawalerskie życie na obczyźnie
2:45film obyczajowy
Nielegalni (10-ost.)
4:55serial sensacyjny
Warner TV
Miasteczko Pleasantville
od 0:00komediodramat
Kochane kłopoty (5)
2:15serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
3:10serial obyczajowy
Kochane kłopoty (7)
4:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (8)
4:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (5)
5:02serial obyczajowy
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Boks: BKFC Fight Night: Omaha
2:00waga półśrednia: Carlos Trinidad-Snake - Dustin Pague
CANAL+ Sport 5
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 1:00mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0013. etap: Riccione - Cento
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
5:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 1:0013. etap
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
3:00mecz półfinałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0013. etap
TVP Sport
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
od 1:15mecz mężczyzn: Mongolia - Polska; mecz mężczyzn: Polska - Japonia
Boks: Gala w Tokio
2:10waga kogucia: Seiya Tsutsumi - Kazuki Anaguchi
Boks: Gala w Las Vegas
3:20podsumowanie
Sportowy wieczór
5:55program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!