Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
W pustyni i w puszczy: Porwanie (1/2)
5:10film przygodowy
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (1)
6:50cykl felietonów
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Kitzbühel leży nad morzem (62)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Kozi róg (67)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Rodzinka.pl
od 4:55serial komediowy
Tylko na lato
5:45komedia romantyczna
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (1)
7:20cykl felietonów
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Fernando
6:45film animowany
TVN
Kto was tak urządził?
5:00magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (929)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Łódź, Szafran (4/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (486)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Mordercy w głębinach (5)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (10)
7:25magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
7:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
8:55program rozrywkowy
TV 4
SuperLudzie: Łukasz Malaczewski i Marcin Szyca (1)
od 4:25serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
6:00film animowany
Legenda o Smoku Gnatochrupie
6:30film animowany
Gierka
6:50film familijny
K-911
8:45komedia kryminalna
TV 6
Kochane pieniądze: Kradzież na wnuczka (39)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Policjantki i Policjanci (1152)
6:00serial obyczajowy
Mój przyjaciel robot
7:00film familijny
TVN 7
Szkoła (690)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (444)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (1014)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1112)
7:55serial paradokumentalny
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (1/40)
8:55serial animowany
TVP Kultura
Teledyski
od 4:35magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:25magazyn kulturalny
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Zaginione - odnalezione: "Ołtarz mariacki Wita Stwosza" (3)
8:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2947)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Szwedzi nad Dunajcem, czyli Wojnicz 1655
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (856)
6:00teleturniej
Stacja Arktyka: Skanowanie lodowca
6:30cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski 2 (5)
6:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
7:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: KMN - Jerzyk dziś nie pije (9)
8:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (1)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Planeta Singli. Osiem historii: Noc w Amsterdamie (8)
5:00serial komediowy
Polska z góry 3: Łódź - amerykańskie miasto (4)
6:30serial dokumentalny
Plaża
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
8:00magazyn
Van der Valk 2 (2)
8:30serial kryminalny
AXN
Znaki 2 (6)
od 4:45serial kryminalny
Hity AXN
6:00magazyn filmowy
Przygody Tintina
6:20film animowany
Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
8:30film animowany
CANAL+ 1
Chleb i sól
od 4:05dramat obyczajowy
Nowicjusz
5:40film dokumentalny
Aktualności filmowe+
7:00magazyn filmowy
Animal
7:35film dokumentalny
CANAL+ Family
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (5)
od 4:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (6)
5:20reality show
Bob Budowniczy 21 (6)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (24)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (14)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (15)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (16)
7:45serial animowany
Marta mówi! (8)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Wilk 2
5:05serial obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
6:35film animowany
CANAL+ Premium
Aktualności filmowe+
6:00magazyn filmowy
Animal
6:35film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:20film animowany
CBS Europa
Do diabła z miłością
od 3:15komedia romantyczna
Rankingi Hollywood (1/6)
5:15program rozrywkowy
Bliżej gwiazd (4/20)
6:00serial dokumentalny
Tootsie
6:35komedia
Zgadnij kto
8:50komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 16: Jeszcze tylko deser (20)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Morderstwo w F dur (21)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Panaceum (6)
6:15serial obyczajowy
Grantchester (1)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Człowiek z Północy (1)
8:00serial kryminalny
Kino Polska
Okna, okna
od 4:15komedia
Mirra
5:35etiuda filmowa
Złombol (5)
6:00serial dokumentalny
Złombol (6)
6:55serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (7)
7:55program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (8)
8:55program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Stróż bezprawia
od 4:00serial obyczajowy
Stara baśń
5:15film kostiumowy
Pan Wołodyjowski (1/2)
7:10film historyczny
Komedia małżeńska
8:55komedia obyczajowa
Polsat Film
Gliniarze: Zasadzka (559)
od 4:30serial paradokumentalny
Drwale (1)
6:00serial dokumentalny
Drwale (2)
6:30serial dokumentalny
Drwale (3)
7:00serial dokumentalny
Ozzy
7:30film animowany
Stopklatka
Żmijowisko (2/7)
5:05serial kryminalny
Premiera: Scena śmiechu (65)
6:00program rozrywkowy
Giganci, którzy zbudowali świat (1)
6:55serial dokumentalny
Giganci, którzy zbudowali świat (2)
7:55serial dokumentalny
Potop Redivivus
8:55film historyczny
Warner TV
Cudotwórcy 2 (2)
6:00serial komediowy
Laboratorium Dextera: Dom lalek (8)
7:30serial animowany
Diukowie Hazzardu 7: Niebezpieczeństwo w Hazzard Express (10)
7:31serial komediowy
Alf 4: Muszę być sobą (23)
7:45serial komediowy
Alf 4: Na mnie już czas (24)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:40serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Basket Office
6:15magazyn koszykarski
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Formuła E: ePrix Monako
5:00podsumowanie
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:003. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz ćwierćfinałowy
Cycling Show
8:00magazyn sportowy
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz ćwierćfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
7:003. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30mecz ćwierćfinałowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
6:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Magazyn Pucharu Włoch
7:30magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Filmy ESPN: Biegaczka
6:15film dokumentalny
Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023: Lekkoatletyka
7:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!