Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
zdjęcie
18:45serial kryminalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 16:30teleturniej
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:35felieton
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:45film przygodowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10dramat przygodowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
od 16:55serial fantasy
zdjęcie
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00komedia romantyczna
17:00serial obyczajowy
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
od 16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
19:00serial komediowy
20:00serial animowany
17:30magazyn informacyjny
17:55reportaż
18:25magazyn
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial obyczajowy
18:05program rozrywkowy
18:45program rozrywkowy
19:00serial fantasy
20:00komedia

Filmowe

od 15:45dramat obyczajowy
17:50film krótkometrażowy
18:35komediodramat
20:10film historyczny
od 16:10film przygodowy
zdjęcie
18:20film przygodowy
17:05film krótkometrażowy
17:15magazyn informacyjny
zdjęcie
17:30dramat obyczajowy
19:40magazyn muzyczny
20:00serial sensacyjny
od 16:35komedia
18:05film krótkometrażowy
18:15magazyn informacyjny
zdjęcie
18:30dramat obyczajowy
20:40magazyn muzyczny
od 16:30serial dokumentalny
17:25chochliki telewizyjne
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
20:00dramat biograficzny
od 15:55dramat wojenny
18:05film fantasy
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia
od 16:30serial kryminalny
17:15serial kryminalny
18:00serial szpiegowski
19:00serial szpiegowski
20:00serial sensacyjny
20:50serial sensacyjny
od 16:45film familijny
18:30musical
zdjęcie
18:35thriller
20:10serial historyczny
od 16:40serial historyczny
17:40melodramat
19:35film animowany
17:00serial komediowy
17:30dramat obyczajowy
19:10serial komediowy
19:35serial komediowy
20:05serial kryminalny
od 15:10film obyczajowy
17:10komedia SF
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna
od 15:10film katastroficzny
zdjęcie
17:55serial kryminalny
18:55serial kryminalny
od 16:00film dokumentalny
17:55komedia obyczajowa
20:00dramat biograficzny

Sportowe

od 14:55mecz: Crystal Palace FC - Arsenal FC
17:10magazyn ligi angielskiej
17:45newsy sportowe
18:00magazyn piłkarski
20:00mecz: Liverpool FC - Swansea City AFC
od 15:35koszykówka
18:00waga półciężka: Ahmed Elbiali - Jean Pascal
20:00newsy sportowe
20:15mecz: ROW Rybnik - Get Well Toruń
od 15:30mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn: Henri Kontinen/John Peers - Łukasz Kubot/Marcelo Melo
18:00mecz: Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów
20:30waga ciężka: Mike Tyson - Steve Zouski
od 15:40mecz: Fenerbahce Dogus Stambuł - Real Madryt
17:50magazyn piłkarski
20:00magazyn bokserski
20:40mecz ćwierćfinałowy
17:00program informacyjny
17:07mecz finałowy: Niemcy - Francja
18:00program informacyjny
18:07mecz finałowy: Niemcy - Francja
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!