Program TV

CZWARTEK 5.11
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3692)
18:00telenowela
Kasta: Przejścia nie ma (19)
18:30serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (279)
20:30telenowela
Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
20:55serial kryminalny
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (125)
18:20teleturniej
Piłka nożna: Liga Europy
18:50mecz: Lech Poznań - Standard Liege
Polsat
Gliniarze (511)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3106)
18:00serial obyczajowy
zdjęcieWydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Nasz nowy dom (212)
20:05reality show
TVN
Rozwody (16)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1188)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (217)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (39)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3119)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (393)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nowe sekrety sąsiadów (26)
17:30serial paradokumentalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (703)
18:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (704)
19:00serial obyczajowy
Święty (64)
20:00serial komediowy
TV 6
Septagon (49)
od 16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (2)
17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Remont (88)
19:05serial komediowy
Galileo (691)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szkoła (845)
od 16:10serial paradokumentalny
19+ (551)
17:10serial paradokumentalny
Idealna niania 2 (5/11)
18:10reality show
19+ (552)
18:55serial paradokumentalny
Brzydula 2 (24/62)
20:00serial komediowy
Hotel Paradise 2 (40/48)
20:30reality show
TVP Kultura
300 mil do nieba
od 15:50dramat obyczajowy
Co dalej? (79)
17:25program publicystyczny
Księga przestrzeni: Na sportowo
17:45magazyn kulturalny
Którędy po sztukę: Van Dongen
18:15magazyn kulturalny
Nędznicy (5)
18:55serial kostiumowy
Tego się nie wytnie
20:00program kulturalny
TVP Polonia
Dziennik regionów
17:30program informacyjny
Barwy szczęścia (2281)
18:50serial obyczajowy
Wilnoteka (505)
19:20magazyn
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:30magazyn sportowy
Archiwista (7)
20:35serial kryminalny
WP
Wariaci za kierownicą 2 (4)
19:00serial dokumentalny
Porzucone budowle 2 (13)
20:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Swingujące wakacje
od 15:25komediodramat
Symfonia fabryki Ursus
17:15film dokumentalny
Aspromonte
18:30dramat obyczajowy
AXN
MacGyver 3 (4)
od 16:30serial akcji
MacGyver 3 (5)
17:25serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (7)
18:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (8)
19:15serial kryminalny
Zabójcze umysły 15 (1)
20:10serial kryminalny
CANAL+ 1
Co kryje prawda
od 16:15thriller
Trump Wszechmogący
18:20film dokumentalny
Łapu-capu
19:15chochliki telewizyjne
Hitchcock
19:20dramat biograficzny
CANAL+ Family
Serce nie sługa
od 16:00komedia romantyczna
Arizona Junior
17:45komedia kryminalna
Wymarzony
19:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Lucy wśród gwiazd
od 16:05dramat psychologiczny
Król złodziei
18:10film kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Przetrwać do świtu
20:00film sensacyjny
CANAL+ Premium
Co kryje prawda
od 15:15thriller
Trump Wszechmogący
17:20film dokumentalny
Łapu-capu
18:15chochliki telewizyjne
Hitchcock
18:20dramat biograficzny
Grób (4)
20:00serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Dzikusy (3)
od 16:40serial sensacyjny
Dzikusy (4)
17:35serial sensacyjny
Strefa mroku (1)
18:35serial grozy
Strefa mroku (2)
19:20serial grozy
Jestem tutaj
19:55film krótkometrażowy
Zwyczajna kobieta (9)
20:20serial kryminalny
CBS Europa
Przypadkowa przyjaźń
od 16:45dramat obyczajowy
Cena honoru
18:30dramat wojenny
HBO
Jumanji: Następny poziom
od 16:30film przygodowy
Tajemnica anioła
18:30thriller
Duża ryba
20:10komediodramat
HBO 2
Jak stracić chłopaka w 10 dni
od 16:25komedia romantyczna
Kryptonim U.N.C.L.E.
18:20komedia sensacyjna
Trygonometria (3/8)
20:15serial komediowy
HBO 3
Tacy właśnie jesteśmy (8-ost.)
od 16:30serial obyczajowy
Pokój 104 4 (8)
17:35serial komediowy
Prezydent z kreskówki 3 (8)
18:05serial animowany dla dorosłych
Ramy (8/10)
18:35serial komediowy
Czysta krew 7 (5/10)
19:05serial obyczajowy
Rodzina Soprano 6 (2)
20:05serial sensacyjny
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (1/2)
17:05film przygodowy
Komisarz Rex 2 (11)
18:55serial kryminalny
Poirot: Niewiarygodna kradzież
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Drużyna A
od 16:35komedia sensacyjna
Pewnego razu w Rzymie
19:00komedia romantyczna
Stopklatka
Kosmiczna katastrofa
od 15:30thriller SF
Wojny kontenerowe 3 (6)
18:05serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (7)
18:30serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (8)
19:00serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (9)
19:35serial dokumentalny
Air America
20:00film sensacyjny
TNT
Strażnik Teksasu (22)
od 16:23serial sensacyjny
Sok z żuka
17:13horror komediowy
Podróż na tajemniczą wyspę
19:09film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 15:50mecz: Tottenham Hotspur FC - Brighton & Hove Albion FC
Premiera: Premier League World
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Kroniki LaLiga
18:30magazyn piłkarski
zdjęcieEkstrapaka: 8. kolejka
19:00magazyn piłkarski
Premiera: Liga gra
20:00zapowiedź 9. kolejki
Premiera: Premierowa Jazda (4)
20:30magazyn sportowy
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
20:50mecz: Włochy - Anglia
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 14:4015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
Wiadomości Eurosportu
17:30magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:35mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
18:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Eurosport 2
Snooker: Turniej European Masters
od 16:00mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould
Kolarstwo: Vuelta a Espana
18:0015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
nSport+
LaLiga World
20:00magazyn piłkarski
LaLiga Highlights Show
20:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Legia Warszawa - Trefl Sopot
Koloseum
20:15magazyn sportów walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!