Program TV

SOBOTA 2.11
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Komisarz Alex 13: Szary (157)
20:35serial kryminalny
Hit na sobotę: Spectre
21:30film sensacyjny
Polsat
zdjęcieCoco
20:05film animowany
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 (9)
22:15program rozrywkowy
TVN
Mam talent! (9)
20:00program rozrywkowy
zdjęcieBridget Jones 3
22:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kwestia honoru
20:00film sensacyjny
Fala ognia
22:00film SF
Stracona cnota
23:50film erotyczny
TV 6
Galileo (187)
20:00program popularnonaukowy
Gatunek 2
23:00horror SF
TV Puls
Parker
22:45film sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Stulecie Winnych (8)
20:45serial obyczajowy
Wkręceni w randkę (8)
21:40program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Zabójczy Jacques
od 18:20komedia kryminalna
Premiera: Bez wątpliwości
20:10dramat kryminalny
Skok na Hatton Garden
22:10film kryminalny
AXN
Erin Brockovich
od 19:15dramat obyczajowy
CANAL+
Tylko dla odważnych
od 18:50dramat biograficzny
Premiera: Wdowy
21:00dramat kryminalny
Przylądek strachu
23:10thriller
CANAL+ 1
Tylko dla odważnych
od 19:50dramat biograficzny
Premiera: Wdowy
22:00dramat kryminalny
CANAL+ Film
Halloween
21:40horror
Gotti
23:25film biograficzny
CANAL+ Seriale
Bull (18)
od 19:40serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (5)
20:25serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (6)
21:15serial kryminalny
Grzesznik (7)
22:05serial kryminalny
Grzesznik (8)
22:45serial kryminalny
M - miasto szuka mordercy (5)
23:30serial kryminalny
CBS Europa
Śmierć na Nilu
od 18:20film kryminalny
Pokojówka na Manhattanie
21:00komedia romantyczna
Sydney i siedmiu nieudaczników
23:00komedia romantyczna
HBO
Piękna i bestia
od 18:40film animowany
Glass
20:10thriller
zdjęcieMeg
22:20film SF
HBO 2
Paweł, apostoł Chrystusa
od 19:10dramat historyczny
Kraina jutra
21:00film fantasy
Watchmen (2/9)
23:10serial przygodowy
HBO 3
Szukając Alaski (1)
od 19:20serial obyczajowy
Opowiedz mi bajkę (6)
20:15serial sensacyjny
Pazury 3 (1)
21:00serial komediowy
Pazury 3 (2)
21:45serial komediowy
Pazury 3 (3)
22:25serial komediowy
Pazury 3 (4)
23:10serial komediowy
Pazury 3 (5)
23:50serial komediowy
Kino TV
Dirty Dancing 2
od 19:05film muzyczny
Regulamin zabijania
21:00film sensacyjny
Prawdziwa legenda
23:45film kostiumowy
Polsat Film
Zmartwychwstały
od 18:45dramat obyczajowy
Pasja
23:45dramat historyczny
Stopklatka TV
Kosmiczne jaja
20:00komedia SF
Pulp Fiction
22:00dramat sensacyjny
TNT
Gniew tytanów
od 18:55film przygodowy
Punisher
21:00film sensacyjny
Człowiek prezydenta
22:45film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 19:40mecz: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Piłka nożna: Liga+
22:00magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Premiera: Piłka nożna: Premier League+
23:25magazyn ligi angielskiej
Eurosport 2
Legends Live On
20:30magazyn sportowy
Camps to Champs: Sizwe Ndlovu
21:00magazyn igrzysk olimpijskich
Power of One: Czarnogóra
21:30magazyn igrzysk olimpijskich
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 19:25mecz: FC Porto Sofarma - Montpellier HB
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15mecz: Real Madryt CF - Real Betis Balompie
Polsat Sport Extra
7. strefa
od 19:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: GKS Katowice - Trefl Gdańsk
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: SK Slavia Praga - FC Banik Ostrawa
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
zdjęcieBoks
20:30boks
Piłka nożna: Liga holenderska
23:00mecz: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven
TVP Sport
Hokej: NHL
od 19:00mecz: Nashville Predators - New York Rangers
Sportowy wieczór
21:55program informacyjny
Tenis: Turniej WTA Finals w Shenzhen
23:05podsumowanie meczów półfinałowych gry pojedynczej
Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 - Brazylia 2019
23:50mecz fazy grupowej: Holandia - USA

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!