Ogólnotematyczne

od 3:25dramat polityczny
5:15telenowela
5:35telenowela
6:10talk-show prof. Jana Miodka
6:35magazyn dla niepełnosprawnych
5:00program muzyczny
6:00program informacyjny
7:30program dla dzieci
7:55film familijny
od 2:50interaktywny program rozrywkowy
4:10programy powtórkowe
5:30magazyn reporterów
5:50telezakupy
od 2:40film SF
5:00program muzyczny
7:00program rozrywkowy
7:35program rozrywkowy
4:45serial dokumentalny
5:10magazyn lifestylowy
5:35program kulinarny
5:45serial dokumentalny
6:40serial komediowy
7:20serial komediowy
od 2:15dramat obyczajowy
4:40film krótkometrażowy
od 1:30
5:00program rozrywkowy
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

4:05film krótkometrażowy
zdjęcie
4:30dramat obyczajowy
6:00serial kryminalny
6:55serial kryminalny
7:50serial kryminalny
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
7:25chochliki telewizyjne
7:55komedia romantyczna
od 3:30dramat obyczajowy
4:55komedia obyczajowa
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
od 3:30film obyczajowy
5:10magazyn muzyczny
5:30chochliki telewizyjne
6:00magazyn sportowy
6:30film familijny
od 3:15komedia obyczajowa
5:00film krótkometrażowy
5:30magazyn muzyczny
6:00dramat obyczajowy
7:40magazyn informacyjny
7:50chochliki telewizyjne
od 3:25horror
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00serial sensacyjny
6:45serial sensacyjny
7:30film krótkometrażowy
4:05thriller
6:00film animowany
4:00komediodramat
6:00dramat obyczajowy
7:50film animowany
od 3:55serial obyczajowy
5:05program rozrywkowy
6:00dramat biograficzny
od 3:30serial obyczajowy
4:30serial obyczajowy
5:30serial fabularno-dokumentalny
6:00magazyn kulinarny
6:30magazyn kulinarny
7:00serial obyczajowy
od 1:55horror
4:15film sensacyjny
6:00musical
7:55film SF

Sportowe

od 1:30mecz: Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
4:15magazyn sportowy
4:25magazyn ligi polskiej
6:00magazyn piłkarski
6:45magazyn sportowy
7:00mecz: Chelsea FC - Southampton FC
6:00mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk
od 3:40waga średnia: Billy Joe Saunders - David Lemieux
7:00mecz półfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova
od 3:001. mecz półfinałowy: Sada Cruzeiro - Zenit Kazań
7:00bieg na dochodzenie mężczyzn

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!