Program TV

ŚRODA 12.12
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Master Plan
od 3:25film dokumentalny
zdjęcieElif (384)
5:35serial obyczajowy
Jaka to melodia?
7:25teleturniej muzyczny
Agropogoda
7:55program informacyjny
TVP 2
Mars: Lądowanie zakończone
od 3:50serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieKoło fortuny (86)
5:25teleturniej
M jak miłość (1406)
6:00serial obyczajowy
Pożyteczni.pl
6:55magazyn
Na sygnale: Terrorysta (175)
7:20serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Extra Mocne Light
5:00program rozrywkowy
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczna pobudka
5:50program muzyczny
TV 4
Trans World Sport
od 3:55magazyn sportowy
SuperLudzie (11)
5:00serial dokumentalny
SuperLudzie (12)
5:30serial dokumentalny
Czysta chata (8)
6:00magazyn poradnikowy
Turbo Fast: Krucza ospa (7)
7:05serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
4:00program muzyczny
Disco Polo Life
5:00program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Strażnik Teksasu (136)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Moc magii
od 2:50interaktywny program rozrywkowy
Sąd rodzinny: Żegnaj, mała (181)
6:15serial fabularno-dokumentalny
Szpital (167)
7:15serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (360)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Działo się w Krakowie
5:55program historyczny
Baptyści w Łodzi
7:00reportaż

FILMOWE

ale kino+
Misja Afganistan (3)
od 3:30serial wojenny
Misja Afganistan (4)
4:25serial wojenny
Spowiedź
5:20film krótkometrażowy
Bies
5:45film krótkometrażowy
AXN
Hawaii Five-0 (10)
6:20serial kryminalny
Hawaii Five-0 (11)
7:20serial kryminalny
CANAL+
Na drodze
od 3:45film krótkometrażowy
Odciąć pępowinę
4:10film krótkometrażowy
Święta wojna
4:25komedia
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
My Little Pony. Film
6:20film animowany
CANAL+ 1
Wieża. Jasny dzień
od 2:55thriller
Na drodze
4:45film krótkometrażowy
Odciąć pępowinę
5:10film krótkometrażowy
Święta wojna
5:25komedia
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
My Little Pony. Film
7:20film animowany
CANAL+ Family
Cicha noc
od 3:50dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
5:30magazyn muzyczny
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Puma płowa i ja
6:30film dokumentalny
Kelnerka
7:25komedia romantyczna
CANAL+ Film
Cudownie ocalony
od 2:50komedia obyczajowa
Made in Poland
4:25dramat obyczajowy
Otwarcie
6:00film krótkometrażowy
Serce nie sługa
6:35komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Jak rozbić bank
od 3:55komedia kryminalna
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Larp
6:45etiuda filmowa
Bulletproof (1)
7:15serial kryminalny
CBS Europa
Zauroczenie
od 3:25thriller
Taxi 2 (23/24)
5:10serial komediowy
Taxi 2 (24-ost.)
5:35serial komediowy
Imprezowo: Pilot (1/13)
6:00serial obyczajowy
Imprezowo (2/13)
6:55serial obyczajowy
Nałożnica diabła (1/2)
7:45dramat historyczny
HBO
Ostra noc
od 2:50komedia
Narzeczony mimo woli
7:30komedia romantyczna
HBO 2
Figurantka 6 (5/10)
6:00serial komediowy
Waterboys
6:35komediodramat
HBO 3
Super 8
6:00thriller SF
Na planie
7:55magazyn filmowy
Kino Polska
Zabij mnie, glino
od 2:35dramat sensacyjny
Kabaretowy rejs (11)
4:55program rozrywkowy
Urodzona gwiazda (1)
5:50serial obyczajowy
Urodzona gwiazda (2)
6:50serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze (19)
od 3:30serial paradokumentalny
Gliniarze (20)
4:30serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (735)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Ewa gotuje (325)
6:00magazyn kulinarny
Ewa gotuje (326)
6:30magazyn kulinarny
Stołeczna drogówka (45)
7:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (46)
7:30serial dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
4:00mecz: CD Leganes - Getafe CF
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Villarreal CF - Celta Vigo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
6:00mecz: STS Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
6:00mecz: SK Slavia Praga - FK Mlada Boleslav
TVP Sport
Dekada GieKSy
od 3:45film dokumentalny
Sportowy wieczór
5:10program informacyjny
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
6:00mecz 2. rundy fazy grupowej: Hiszpania - Rumunia
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
7:45mecz 2. rundy fazy grupowej: Holandia - Norwegia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!