Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.03
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 5: Kryminał (59)
10:35serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2028)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (246)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (50)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (102)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (865)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (146)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (847)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1010)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (899)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (662)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Anatomia głupoty (2)
11:25serial dokumentalny
zdjęcieGalileo (731)
11:55program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (144)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (153)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (22)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Baca (114)
12:00serial komediowy
Niesamowite rekordy (10)
13:35program rozrywkowy
TVN 7
Przyjaciele (22/24)
od 9:55serial komediowy
zdjęcieMango
10:30telezakupy
19+ (46/165)
12:05serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Mania ciała (40/52)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Kulturalni PL
11:00magazyn
Racja stanu (146)
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1946)
13:10serial obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (8)
od 9:55program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (10)
10:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ulubieńcy publiczności (3)
10:00serial obyczajowy
Ulubieńcy publiczności (4)
11:05serial obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Postrzeganie miłości
12:10blok filmów krótkometrażowych
Urodzeni zwycięzcy
13:40dramat obyczajowy
AXN
Grimm 4 (10)
od 9:55serial fantasy
S.W.A.T. (2)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. (3)
11:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (10)
12:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (11)
13:35serial sensacyjny
CANAL+
Powrót do Montauk
od 8:35dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
11:25film krótkometrażowy
Kobieta sukcesu
11:45komedia romantyczna
Aktualności filmowe+
13:30magazyn filmowy
CANAL+ 1
Powrót do Montauk
od 9:35dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
12:25film krótkometrażowy
Kobieta sukcesu
12:45komedia romantyczna
CANAL+ Family
Andy - okrutne i nieznane (1)
10:00serial dokumentalny
Andy - okrutne i nieznane (2)
10:50serial dokumentalny
Łapu-capu extra
11:40chochliki telewizyjne
Synalek
12:10komedia
Druga połowa kadru
13:45film dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu-capu
10:00chochliki telewizyjne
Odciąć pępowinę
10:10film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
10:20magazyn filmowy
Nie przegap
12:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
Volta
12:30komedia
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (10)
od 9:50serial szpiegowski
Pewnego razu w listopadzie
12:45dramat obyczajowy
HBO
LEGO Przygoda
od 8:35film animowany
Geostorm
10:15film SF
zdjęcieAvengers: Wojna bez granic
12:05film przygodowy
HBO 2
Powiedzmy sobie wszystko
od 9:40komediodramat
zdjęcieZachowaj spokój
11:25komediodramat
Beyond 2 (10-ost.)
13:00serial przygodowy
Kłamstwa na sprzedaż 3 (5/12)
13:45serial komediowy
HBO 3
Gra o tron 5 (9/10)
11:00serial fantasy
zdjęcieGra o tron 5 (10-ost.)
11:50serial fantasy
Królewskie wakacje
12:50dramat obyczajowy
Kino Polska
Panny z Wilka
od 9:00dramat obyczajowy
Powrót
11:35film obyczajowy
Wszystkie kobiety Mateusza
13:05komedia obyczajowa
Kino TV
Żółte cytrynki
od 8:40komedia romantyczna
Poirot: Niedziela na wsi (3)
10:45serial kryminalny
Stracone marzenia
12:45dramat obyczajowy
TNT
Głupi i głupszy
od 9:35komedia
Małolaty u taty
11:45komedia
Jackie Brown
13:40film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: New York Knicks - Los Angeles Clippers
Witaj w klubie: Miedź Legnica
11:00serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
12:10mecz 1/6 finału: Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce
Eurosport 1
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
10:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
10:30bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
13:00bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
13:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 9:30mecz 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged
Piłka z góry
12:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 8:30magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
11:00mecz: Północ - Południe
Tenis: Turniej ATP w Miami
12:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 8:30mecz: Holandia - Niemcy
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
11:00mecz: Revivre Axopower Mediolan - Sir Safety Conad Perugia
Piłka nożna: MLS
13:10mecz: New England Revolution - FC Cincinnati
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Miami
12:07mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!