Program TV

ŚRODA 22.05
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 8: Bieg (97)
10:35serial kryminalny
Korona królów (226)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Natura w Jedynce: Zatopiony las
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2069)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (332)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (86)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (141)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (624)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (185)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (506)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
zdjęcieUkryta prawda (1049)
11:00serial paradokumentalny
zdjęcieSzpital (938)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (701)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (23)
11:30serial obyczajowy
Galileo (749)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (183)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (210)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (19)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Supermarket (125)
13:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (37)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Mango
10:35telezakupy
19+ (111/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (112/165)
12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (339)
13:15serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (444)
11:20program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1978)
13:10serial obyczajowy
O mnie się nie martw 9 (9/13)
13:45serial komediowy
WP
Kabaret na żądanie (29)
11:00program rozrywkowy
Luksusowe rezydencje (8)
12:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (8)
12:30serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk 2 (5)
13:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk 2 (6)
13:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Dzień (5)
10:00serial obyczajowy
Dzień (6)
11:00serial obyczajowy
Siedmiu mężczyzn w różnym wieku
12:00film krótkometrażowy
Drzewo i ja
13:25film krótkometrażowy
AXN
Bez śladu (2)
10:05serial kryminalny
Zorza polarna
11:00thriller
MacGyver 2 (15)
12:50serial akcji
MacGyver 2 (16)
13:50serial akcji
CANAL+
Zieleńsza nie będzie
od 9:10komediodramat
Łapu-capu extra
11:05chochliki telewizyjne
Muzyka ciszy
11:35film biograficzny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
od 9:40magazyn filmowy
Zieleńsza nie będzie
10:10komediodramat
Łapu-capu extra
12:05chochliki telewizyjne
Muzyka ciszy
12:35film biograficzny
CANAL+ Family
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (1)
10:00serial dokumentalny
Łapu-capu extra
10:55chochliki telewizyjne
Uczciwy człowiek
12:55thriller
CANAL+ Film
Druga połowa kadru
od 9:45film dokumentalny
Nie przegap
11:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:30chochliki telewizyjne
Księga wielkich życzeń
11:35dramat obyczajowy
Prawdziwe kłamstwa
13:20komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (9)
od 9:50serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
10:35serial komediowy
Zaczęło się w środę (7)
11:20serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
12:15serial sensacyjny
CBS Europa
Nałożnica diabła (2-ost.)
od 9:45dramat historyczny
xXx
11:35film sensacyjny
Obrazki Hollis Woods
13:55film obyczajowy
HBO
Góra Czarownic
od 9:25film przygodowy
zdjęcieNocna jazda
11:00komedia
Piotruś Królik
12:25film familijny
HBO 2
Somalijscy piraci
od 9:05dramat biograficzny
zdjęcieDunkierka
11:00film wojenny
Stacja Berlin (9/10)
12:45serial szpiegowski
Technicy-magicy 3 (1/6)
13:45serial komediowy
HBO 3
Iniemamocni 2
od 9:25film animowany
Bez zobowiązań 2 (11/13)
11:20serial komediowy
Bez zobowiązań 2 (12/13)
11:45serial komediowy
Seks w wielkim mieście (9/12)
12:15serial komediowy
Seks w wielkim mieście (10/12)
12:40serial komediowy
Młody Sheldon 2 (18)
13:35serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (14)
13:55serial komediowy
Kino Polska
Zaklęte rewiry
10:05dramat obyczajowy
Kino TV
Zaślubiny
od 9:05komedia
Poirot: Przyjdź i zgiń (1)
11:05serial kryminalny
Tajemnicza kobieta: Migawka
13:05film kryminalny
Polsat Film
Don Gabriel
od 9:15komediodramat
Małżeństwo z rozsądku
11:20komedia muzyczna
Królowa Śniegu 2
13:20film animowany
TNT
Ostatni cesarz
od 8:25dramat historyczny
Legenda pijanego mistrza
11:40komedia karate
Starcie tytanów
13:40film fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:0510. etap: Rawenna - Modena
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:0511. etap: Carpi - Novi Ligure
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 9:30mecz o 3. miejsce: MMTS Kwidzyn - KPR Gwardia Opole
Witaj w klubie: Wisła Płock
11:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
12:20serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
12:55serial dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 8:30mecz: GKS Katowice - Bytovia Bytów
Magazyn Fortuna 1. ligi
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
12:30mecz: Tajlandia - Niemcy
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 8:30mecz: Dominikana - Rosja
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:00mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Magazyn żużlowy
10:07magazyn sportowy
TVP Sport
Rad-wań-ska, mój mecz
10:00film dokumentalny
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!