Program TV

PONIEDZIAŁEK 27.01
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
od 9:20serial obyczajowy
Komisarz Alex 8: Czarownice (94)
10:15serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Kara (78)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2180)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (631)
12:30teleturniej
Va banque (13)
13:05teleturniej
Na sygnale: Rodziny się nie wybiera (240)
13:30serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (10)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (803)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (354)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (850)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Ukryta prawda (744)
11:00serial paradokumentalny
Szkoła (378)
12:00serial paradokumentalny
19+ (459)
13:00serial paradokumentalny
19+ (460)
13:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Strażnik Teksasu (2)
10:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (54)
11:00serial sensacyjny
Septagon (71)
12:00serial kryminalny
Septagon (72)
13:00serial kryminalny
TV 6
Detektywi w akcji (90)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (91)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Nowy hymn (96)
12:55serial komediowy
Bumerang (10)
13:40serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (561)
od 9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
Idealna niania 3 (12/13)
11:00reality show
Sąd rodzinny (33/52)
12:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (415)
13:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Mała wielka miłość
od 8:55komedia romantyczna
Zaklęty dwór: Va Banque (6/7)
11:00serial historyczny
Zaklęty dwór: Bracia (7-ost.)
12:10serial historyczny
The Beatles - Historia nieznana
13:40film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Kulturalni PL
11:00magazyn
Racja stanu
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2118)
13:10serial obyczajowy
Wojenne dziewczyny 3 (33)
13:45serial historyczny
WP
Tydzień na dom (15)
12:45serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Siła marzeń
10:00blok filmów krótkometrażowych
Uwięzieni
10:55film krótkometrażowy
Dwie kobiety
11:15dramat obyczajowy
Steve McQueen, King of Cool
13:25film dokumentalny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami (18)
od 9:25serial kryminalny
Castle 8 (1)
10:20serial kryminalny
Castle 8 (2)
11:15serial kryminalny
Zabójcze umysły 13 (22)
12:10serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (1)
13:05serial kryminalny
CANAL+
Mój problem to ty
od 9:25komediodramat
Kiler-ów 2-óch
11:15komedia
Łapu-capu extra
13:10chochliki telewizyjne
Królowa balu
13:40thriller
CANAL+ 1
Przypływ wiary
od 8:30film biograficzny
Mój problem to ty
10:25komediodramat
Kiler-ów 2-óch
12:15komedia
CANAL+ Family
Zwierzęce konstrukcje
10:00film dokumentalny
Morze Arabskie (1)
10:55serial dokumentalny
Status: Singiel
11:45komedia
Świąteczne przygody bałwanka Karola
13:30film krótkometrażowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Wielki Kanion
12:15dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Hashtag Olympics (1)
10:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
10:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (3)
10:25magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
10:40magazyn sportowy
Prezent pod choinkę
10:50film krótkometrażowy
Nie przegap
11:15magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Bull (21)
11:55serial kryminalny
Bull (22)
12:40serial kryminalny
Zaczęło się w środę 2 (2)
13:25serial sensacyjny
CBS Europa
Dłonie obcego (1/2)
od 9:35dramat sensacyjny
Dłonie obcego (2-ost.)
11:25dramat sensacyjny
Doktor Quinn
13:20film obyczajowy
HBO
zdjęcieMeg
10:05film SF
Frankenweenie
12:00film animowany
Foodie Love (7/8)
13:30serial obyczajowy
HBO 2
zdjęcieMała miss
10:00komediodramat
Doom Patrol (5/15)
11:45serial przygodowy
Dolina Krzemowa (5/8)
12:45serial komediowy
Rodzina od zaraz
13:20komedia
HBO 3
Diabeł ubiera się u Prady
od 9:20komediodramat
Gra o tron 3 (9/10)
11:10serial fantasy
Gra o tron 3 (10-ost.)
12:00serial fantasy
Hook
13:05film przygodowy
Kino Polska
Polowanie na muchy
od 8:05komedia
Orzeł
10:30dramat wojenny
Kret
13:00dramat obyczajowy
Kino TV
Panna Minoes - kocia agentka
10:00film familijny
Delfin Plum
13:50film animowany
Polsat Film
Kazimierz Wielki (1/2)
10:00film kostiumowy
Klopsiki kontratakują
11:50film animowany
Ewolucja
13:50komedia SF
TNT
The Social Network
od 9:15dramat biograficzny
Ratunku! Awaria!
11:35komedia
Maska
13:35komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Denver Nuggets - Houston Rockets
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:15mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 9:35mecz: Cucuine Lube Civitanova - Trentino Itas
Żużel: PGE Ekstraliga
12:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
10:00mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Gas Sales Piacenza
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: Asseco Resovia - Rzeszów - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
od 8:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Trans World Sport
10:50magazyn sportowy
Atleci
13:00magazyn sportowy
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
13:50pojedyncza sztafeta mieszana
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
10:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
11:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!