Program TV

ŚRODA 24.04
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
W obliczu śmierci
od 23:20film sensacyjny
zdjęcieSyzyfowe prace: 1890 (4/6)
1:40serial obyczajowy
Wojny transgeniczne
2:45film dokumentalny
Polsat
Zatopieni
od 23:55film sensacyjny
Tajemnice losu
2:00program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Strzelec 2 (5/8)
1:05serial sensacyjny
Uwaga!
2:00magazyn reporterów
Moc magii
2:20interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zmysłowa Anette
od 23:50film erotyczny
Rosnące pożądanie
1:35film erotyczny
Extra Mocne Light
4:00program rozrywkowy
Heheszki na całego
4:30program rozrywkowy
TV 4
Żona dla milionera 5 (13)
od 0:50reality show
STOP Drogówka
1:50magazyn policyjny
Graffiti
2:50program publicystyczny
Atleci
3:00magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (18)
4:35serial dokumentalny
TV 6
STOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
Benny Hill (48)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVN 7
Dzika rzeka
od 0:00dramat sensacyjny
Moc magii
2:20interaktywny program rozrywkowy
WP
Mój koszmarny tatuaż 3 (2)
1:00serial dokumentalny
W obronie brata
2:00thriller
Więźniowie wojny (7)
3:55serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Impuls
od 23:55thriller
zdjęciePłynące wieżowce
1:35film obyczajowy
W narożniku
4:35etiuda filmowa
AXN
Patolog (10)
od 0:00serial obyczajowy
Designated Survivor (15)
1:10serial kryminalny
The Good Doctor (3)
2:05serial obyczajowy
Podróżnicy 2 (9)
2:50serial SF
CANAL+
Kształt wody
od 23:10film fantasy
Masz na imię Justine
1:10dramat obyczajowy
Cisza
2:45dramat obyczajowy
Tam i z powrotem
4:15film obyczajowy
CANAL+ 1
Kształt wody
od 0:10film fantasy
Masz na imię Justine
2:10dramat obyczajowy
Cisza
3:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Plan B
od 0:20komediodramat
O co biega?
1:45magazyn sportowy
Skazany na bluesa
2:15dramat biograficzny
Potwory to tacy interesujący ludzie
3:55film krótkometrażowy
Niewidzialne
4:15dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Patti Cake$
od 23:50dramat obyczajowy
Skazany na bluesa
1:35dramat biograficzny
Łapu-capu extra
3:15chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny
3:45film krótkometrażowy
Persona non grata
4:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Cud. Tajemnica krwawych łez (6)
od 0:30serial obyczajowy
Aktualności filmowe+
1:20magazyn filmowy
Łapu-capu extra
1:50chochliki telewizyjne
Angelus
2:20komedia obyczajowa
Kiedy ranne wstają zorze
4:05film krótkometrażowy
Spitsbergen
4:35film krótkometrażowy
CBS Europa
Sliver
od 23:10film sensacyjny
Chinatown
1:15dramat kryminalny
Rachunek sumienia
3:45dramat kostiumowy
HBO
Sejf
od 0:45horror
Bracia przyrodni
2:20komedia
Obecność
4:00horror
HBO 3
zdjęcieGentleman Jack (1)
1:05serial obyczajowy
Zombieland
2:10horror komediowy
Ricky Bobby - Demon prędkości
3:40komedia obyczajowa
Kino Polska
Futro
od 23:50komedia
Anna i wampir
2:25film kryminalny
Wierne blizny
4:25film obyczajowy
Polsat Film
xXx: Reaktywacja
od 23:30film sensacyjny
Gliniarze (90)
1:45serial paradokumentalny
Gliniarze (89)
2:45serial paradokumentalny
Gliniarze (90)
3:45serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (194)
4:45serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
zdjęcieKickbokser
1:00film sensacyjny
Komedia małżeńska
2:55komedia obyczajowa

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 23:30mecz: Tottenham Hotspur FC - Brighton & Hove Albion FC
Bundesliga Highlights Show
1:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: SD Huesca - SD Eibar
Eurosport 1
EWC All Access
3:00magazyn sportów motocyklowych
Watts
3:30magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
1:00mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Polsat Sport
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
3:30mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
1:00walka: Michał Kita - Artur Głuchowski
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
3:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Żużel
od 23:45mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
Piłka nożna: 2. liga
2:00mecz: Radomiak Radom - Elana Toruń
Boks (1)
4:00mecz towarzyski: Polska - Niemcy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!