Lombard. Życie pod zastaw 2 (73)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (73)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Igor zostaje zakwalifikowany na wymianę studencką. Postanawia uczcić to w towarzystwie dziewczyny i przyjaciół w klubie bilardowym. W trakcie zabawy niechcący niszczy drogi stół do gry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Igor zostaje zakwalifikowany na wymianę studencką. Postanawia uczcić to w towarzystwie dziewczyny i przyjaciół w klubie bilardowym. W trakcie zabawy niechcący niszczy stół do gry. Właściciel lokalu żąda dwóch tysięcy złotych. Podczas awantury zabiera Igorowi dowód osobisty. Bez niego chłopak nie będzie mógł wyjechać. Zdesperowany chce zastawić w lombardzie skuter kolegi, ale nie mając dokumentów, słyszy odmowną odpowiedź Adka. Tymczasem nasłany przez Korynta Filip przychodzi do Kazimierza po pożyczkę pod zastaw mieszkania. Ten proponuje, że je odkupi, gdyż chce podarować lokum Marcie. Nie wie, że to podstęp Korynta. Adek natrafia w magazynie na książki zastawione przez Mieczysława. Chce się ich pozbyć. Marzena prosi go, by się nie spieszył. Dzwoni do emeryta, który przychodzi do lombardu. Okazuje się, że jest emerytowanym krytykiem literackim. Kazimierz pokazuje mu wiersze Marty. Mieczysław obiecuje pomóc je wypromować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także