Rodzinka.pl: Bigamista (257)

Rodzinka.pl: Bigamista (257)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Marek sugeruje Ludwikowi, że powinien mieć w Poznaniu kochankę. Natalii nie podoba się fakt, że Magda i Tomek mieszkają bez ślubu. Kuba wyznaje Agacie, że miłością jego życia jest Paula.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Marek sugeruje Ludwikowi, że powinien mieć w Poznaniu, do którego jeździ na delegacje, kochankę. Natalii nie podoba się fakt, że Magda z Tomkiem żyją bez ślubu. Boski zostawia Agatę i Paulę sam na sam. Szybko okazuję się, że to nie był dobry pomysł. Kuba mówi Agacie, że miłością jego życia jest Paula.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także