Kobra - oddział specjalny (1)

Kobra - oddział specjalny (1)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Bomben bei Kilometer 92)

serial sensacyjny Niemcy 1996   od 12 lat
Występują:Johannes Brandrup, Erdogan Atalay, Mark Keller, Almut Eggert
Reżyseria:Leo Zahn
W skrócie:Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę ze wschodu na zachód Europy. Spotykają wielu podejrzanych. Detektywi Frank Stolte i Ingo Fischer otrzymują nowe zadanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom. Frank Stolte (Johannes Brandrup) i Ingo Fischer (Rainer Strecker), detektywi w oddziale patrolu drogowego, otrzymują nowe zadanie. Dochodzi do serii zamachów bombowych. Na miejscu zbrodni funkcjonariusze znajdują tylko taśmę z nagraniem kogoś, kto przedstawia się jako Rascar Capac oraz plastikową figurkę komiksowego bohatera Tintina. Szantażysta dzwoni i grozi, że jeśli nie otrzyma okupu, zdetonuje więcej bomb.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także