Program TV na dziś
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex 18: Nocny fryzjer (222)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Siostrzyczki (348)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (40)
11:35serial dokumentalny
Polsat
Sekrety rodziny: Siostrzeniec (339)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 7-latka molestowana na tylnym siedzeniu samochodu (798)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: To koniec (705)
11:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Mamuśka z piekła rodem (1250)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Sekrety zwierząt (4)
13:35serial przyrodniczy
TV 4
Trudne sprawy: Za dawne winy (950)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Ubogi Mirek jest zakochany w Wioli, która wygrywa dużą sumę pieniędzy (951)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (295)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Zniszczone (480)
13:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (8)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (9)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (10)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (11)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (505)
13:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (174)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (175)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dekalog (17)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (736)
13:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (801)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (72)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ta druga (607)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (992)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (143)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (15/24)
od 9:05serial sensacyjny
Rzecz Polska: Hodowla Zwierzątek Karola Borsuka
12:05cykl dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2930)
11:45serial obyczajowy
O mnie się nie martw (11)
13:00serial komediowy
O mnie się nie martw (12)
13:45serial komediowy
WP
Porzucone budowle 6 (6)
od 9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (4)
10:30serial dokumentalny
Sąsiedzkie wojny 2 (14)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (8)
12:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
13:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Vera 12 (4)
od 8:30serial kryminalny
AXN
Carter 2 (8)
od 9:55serial kryminalny
MacGyver 4 (1)
10:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
11:50serial akcji
Carter 2 (9)
12:45serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (15)
13:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
12:25serial dokumentalny
Polska z góry: Chełm (9)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry: Suwalszczyzna (10)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
od 9:50serial komediowy
The Office PL 3: Wykład (7)
10:35serial komediowy
The Office PL 3: Furgonetka (8)
11:00serial komediowy
Interview 2 (7)
11:40serial obyczajowy
Interview 2 (8)
11:45serial obyczajowy
Interview 2 (9)
11:50serial obyczajowy
Interview 2 (10)
11:55serial obyczajowy
The Office PL 3: Święta (9)
13:00serial komediowy
The Office PL 3: Blue Monday (10)
13:25serial komediowy
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
13:55serial komediowy
Epic Drama
Agenci NCIS 15: Schron (23)
od 9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15: Randka z przeznaczeniem (24)
10:50serial sensacyjny
Grantchester 5 (1)
13:50serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 6: Halloween V (5)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Sinkhole (6)
11:20serial komediowy
HBO 3
Przyjaciele 10: The One Where Joey Speaks French (13)
10:00serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Princess Consuela (14)
10:25serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)
10:50serial komediowy
Kino TV
Poirot 7: Śmierć lorda Edgware'a
od 9:55serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (252)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Interes (25)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Jak ten czas leci (26)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sponsor (227)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Gigantus erektus (108)
12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepski prezydent (190)
13:25serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Z zimną krwią (70)
od 9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Zabójczy tarot (71)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Pożar na pokładzie (87)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Wypadek czy zamach (116)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (46)
13:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (3)
od 9:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (11)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (13)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (4)
12:30serial komediowy
Kochane kłopoty (4)
13:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
12:00serial dokumentalny