x
Ojciec Mateusz 21: Tajemnica spowiedzi (275)

Ojciec Mateusz 21: Tajemnica spowiedzi (275)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Rafał Iwaniuk, Piotr Polk, Wojciech Duryasz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Podczas spowiedzi Perkoz wyznaje Mateuszowi, że zabił sąsiada. Wkrótce na policję trafia donos w tej sprawie podpisany przez proboszcza. Mateusz twierdzi jednak, że nie ma z tym nic wspólnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Do spowiedzi przychodzi Edward Bogusz pseudonim Perkoz, który właśnie wyszedł z więzienia. Wyznaje Mateuszowi, że kilka lat wcześniej zabił i zakopał w lesie sąsiada, Wojtka Króla. Niebawem policjanci otrzymują donos o morderstwie popełnionym przez Perkoza podpisany nazwiskiem proboszcza. Znajdują ciało we wskazanym miejscu. Nocul nie wierzy jednak w to, że ksiądz złamał tajemnicę spowiedzi. Zaprzecza temu sam duchowny. Pluskwa postanawia zbadać sprawę. Razem z Mateuszem odwiedza znajomych przestępcy - sąsiada Derenia oraz Ogóra. Babcia boryka się z problemami zdrowotnymi. Załamana szykuje się na śmierć. Natalia wpada na pewien pomysł...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)