Lekarze na start (49)

Lekarze na start (49)

7.4/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Konarska i Kilian walczą o życie Łukasza. Tymczasem Zuza zastępuje szefową na SOR-ze, gdzie pojawia się niedoszły pan młody. Mężczyzna źle się poczuł na swoim wieczorze kawalerskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Konarska i Kilian walczą o życie Łukasza, który po ciosie w brzuch ma uszkodzone jelito i wątrobę. Tymczasem Zuza zastępuje szefową na SOR-ze, gdzie pojawia się niedoszły pan młody. Mężczyzna źle się poczuł na swoim wieczorze kawalerskim. Do szpitala przywozi do drużba, a doktor Marciniak podejrzewa silne zatrucie alkoholowe. Badania wykazują jednak, że mężczyzna cierpi na coś zupełnie innego, a kontakt z nim jest niebezpieczny dla każdego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także