Przyjaciele 4: The One with the Jellyfish (1)

Przyjaciele 4: The One with the Jellyfish (1)

(Friends: The One with the Jellyfish)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Shelley Jensen
W skrócie:Ross postanawia raz jeszcze związać się z Rachel. Ona swoje oczekiwania spisuje w liście. Ross w trakcie lektury zasypia. Nieświadomy, co było tam napisane, przystaje na warunki Rachel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 22 lutego
za 3 dni
21:30 Comedy Central
piątek, 23 lutego
za 4 dni
15:30 Comedy Central
niedziela, 25 lutego
za 6 dni
17:30 Comedy Central
poniedziałek, 26 lutego
za 7 dni
18:30 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross postanawia raz jeszcze związać się z Rachel. Dziewczyna decyduje się dać mu jeszcze jedną szansę, ale stawia konkretne warunki. Swoje przemyślenia i oczekiwania spisuje w liście, który wręcza przyjacielowi. Liczy, że Ross je uważnie przeczyta i zaakceptuje. On jednak w trakcie lektury zasypia. Kiedy dochodzi do poważnej rozmowy z Rachel, Ross nie przyznaje się, że nie poznał całej treści listu. Nieświadomy, co w nim było napisane, przystaje na warunki Rachel. Tymczasem Phoebe poznaje okoliczności, w których została porzucona przez matkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także