Nie igraj z aniołem (171)

Nie igraj z aniołem (171)

(Cuidado con el ángel)

serial obyczajowy Meksyk 2008   od 12 lat
Występują:Ana Patricia Rojo, William Levy, Maite Perroni, Evita Munoz "Chachita"
W skrócie:Ana Julia postanawia pojechać do domu Juana Miguela. Onelia wyrzuca ją z rezydencji. Marichuy rozpoznaje głos Juana Miguela. Grupa dzieci odnajduje Eduardita i zanosi go do sierocińca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tuż po przyjściu na świat Marichuy (Maite Perroni) zostaje powierzona przez ciężko chorą matkę opiece pewnego księdza, który oddaje ją do sierocińca. Mając 14 lat dziewczyna ucieka i staje się dzieckiem ulicy. Pewnego dnia zastaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który próbuje ją zgwałcić. To doświadczenie zostawia głęboki ślad w jej psychice. Po pewnym czasie dziewczynę przygarnia pod swój dach praczka Candelaria (Evita Munoz "Chachita"). Marichuy pomaga swojej opiekunce w pracy, a jednocześnie stara się nieść pomoc dzieciom z sierocińca. Przez swoje zaangażowanie wpada w tarapaty i musi stanąć przed sądem. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román (William Levy). Dziewczyna zostaje zwolniona warunkowo i objęta kuratelą Juana Miguela, który po pewnym czasie oddaje ją do domu Patricio (Ricardo Blume) i Cecilii Velarde (Helena Rojo) - jej prawdziwych rodziców. Juan Miguel i Marichuy zakochują się w sobie i pobierają. Jednak w dzień po ślubie Marichuy odkrywa sekret z przeszłości męża i postanawia go porzucić. Wraca do domu Candelarii i razem z nią opuszcza miasto, by zamieszkać w hacjendzie u El Leopardo (René Strickler). Od tego dnia Miguel i El Leopardo będą rywalizować o jej uczucia.

W tym odcinku

Marichuy dochodzi do siebie po operacji. Ana Julia postanawia pojechać do domu Juana Miguela, by z nim porozmawiać. Onelia wyrzuca ją jednak z rezydencji i informuje, że Marichuy przeżyła operację. Marichuy rozpoznaje głos Juana Miguela. Grupa dzieci odnajduje Eduardita i zanosi go do sierocińca. Marichuy prosi ojca, by wyznał jej, czy Juan Miguel ją operował. Purita próbuje przekonać Adriana, by adoptowali dziecko. Beatriz błaga Amadora, by pozwolił jej zobaczyć się z synkiem.

Występują (pokaż wszystkich)