Ranczo 2: Rozwód z miłości (19)

Ranczo

sezon 2 odc. 19: Rozwód z miłości

serial obyczajowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Więcławscy chcą wziąć fikcyjny rozwód - na wypadek, gdyby fiskus i prokuratura zajęły ich firmę. Kusy sprzedaje cykl obrazów, a za pieniądze ze sprzedaży kupuje Lucy samochód terenowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie młodej Amerykanki polskiego pochodzenia, Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zdecydowała się zamieszkać we wsi Wilkowyje na Podlasiu. Całą okolicą niepodzielnie władają bracia bliźniacy: wójt Paweł Kozioł oraz proboszcz Piotr (w obu rolach - Cezary Żak). Zderzenie poglądów i przyzwyczajeń kobiety z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często wręcz komiczne skutki. Jednocześnie jednak zawiera ona wiele wartościowych znajomości, a nawet odnajduje prawdziwą miłość.

W tym odcinku

Więcławscy chcą wziąć fikcyjny rozwód - na wypadek, gdyby fiskus i prokuratura zajęły ich firmę. Aby publicznie pokazać, że mają małżeńskie problemy, kłócą się na ulicy. Jednak Więcławska zaczyna podejrzewać, że za rozwodem stoją nie tylko względy ekonomiczne. Prosi policjanta, który coraz częściej odwiedza ją w sklepie, o pomoc w ustaleniu prawdy. W ratowanie związku zostaje uwikłany także miejscowy proboszcz. Kusy z sukcesem zajmuje się malarstwem komercyjnym. Tworzy cykl diabłów podlaskich, który znajduje wielu nabywców. Mężczyzna zaczyna świetnie zarabiać. Dzięki temu może sprawić Lucy niespodziankę. Kupuje jej w prezencie samochód terenowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)