Ranczo 2: Siła władzy (24)

Ranczo

sezon 2 odc. 24: Siła władzy

serial obyczajowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Wójt uwodzi Wioletkę, która ma słabość do przedstawicieli władzy. Podczas ich schadzki pojawia się wójtowa. Kusy odkrywa, że lokator Lucy nie jest tym, za kogo się podaje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie młodej Amerykanki polskiego pochodzenia, Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zdecydowała się zamieszkać we wsi Wilkowyje na Podlasiu. Całą okolicą niepodzielnie władają bracia bliźniacy: wójt Paweł Kozioł oraz proboszcz Piotr (w obu rolach - Cezary Żak). Zderzenie poglądów i przyzwyczajeń kobiety z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często wręcz komiczne skutki. Jednocześnie jednak zawiera ona wiele wartościowych znajomości, a nawet odnajduje prawdziwą miłość.

W tym odcinku

Wójt uwodzi Wioletkę, która ma słabość do przedstawicieli władzy. Podczas schadzki nakrywa ich wójtowa. Mężczyzna tłumaczy żonie, że tylko pocieszał dziewczynę, która cierpi z powodu nieszczęśliwej miłości do policjanta. Aby uwiarygodnić tę wersję wydarzeń, każe funkcjonariuszowi udawać narzeczonego Wioletki. Policjant gorliwe wywiązuje się z tego zadania i nawiązuje z dziewczyną romans. Pietrek nabiera wiary w siebie. Postanawia ożenić się z córką wójta. Niestety, wkrótce okazuje się, że niesłusznie potraktował zgodę Klaudii na małżeństwo z nim jako zwykłą formalność. Kusy odkrywa, że bogaty lokator Lucy nie jest tym, za kogo się podaje. Sprawa kończy się brawurową akcją sił prewencji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)