Bez skazy (8)

Bez skazy (8)

magazyn poradnikowy Polska 2016   b.o.
W skrócie:Każdy dostrzega na swojej twarzy pierwsze efekty starzenia się skóry. Z upływem czasu coraz bardziej kuszący staje się lifting chirurgiczny. Specjaliści poszukają mniej inwazyjnych rozwiązań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Każdy z łatwością dostrzega na swojej twarzy pierwsze efekty starzenia się skóry: bruzdy, zmarszczki, kurze łapki. Z upływem czasu kremy i zabiegi kosmetyczne tracą swoją dawną skuteczność, a coraz bardziej kuszący staje się lifting chirurgiczny. Specjaliści poszukają mniej inwazyjnych rozwiązać, które pomogą osiągnąć podobny efekt. Wśród szybkich i skutecznych zabiegów estetycznych pojawią się również mniej konwencjonalne metody, takie jak stosowanie odchodów słowika czy maseczki ze śluzu ślimaka.

Zobacz także