Bez skazy (1)

Bez skazy (1)

magazyn poradnikowy Polska 2016   b.o.
W skrócie:Botoks to trucizna, która w rękach doświadczonego lekarza może stać się doskonałym preparatem leczniczym i poprawiającym urodę. Twórcy programu opowiedzą o różnych zastosowaniach jadu kiełbasianego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Botoks to bardzo niebezpieczna trucizna, która w rękach doświadczonego lekarza może stać się doskonałym preparatem leczniczym i poprawiającym urodę. Twórcy programu opowiedzą o różnych zastosowaniach jadu kiełbasianego, zaleceniach z nimi związanymi i kosmetykach, które zawierają w sobie botoks. Za przykład posłużą trzy bohaterki; poddadzą się one różnym zabiegom z wykorzystaniem tej substancji.

Zobacz także