Bez skazy (7)

Bez skazy (7)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Cellulit występuje u aż 90% kobiet, znacznie rzadziej u mężczyzn. Pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach. Twórcy opowiedzą zarówno o medycznych, jak i domowych sposobach walki z nim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Cellulit występuje u aż 90% kobiet, znacznie rzadziej dotyka mężczyzn. Pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach i - choć jego obecność nie wynika z budowy ciała - w epoce kultu idealnie gładkiej skóry budzi powszechną nienawiść. Twórcy programu opowiedzą zarówno o medycznych, jak i domowych sposobach walki z cellulitem, zaprezentują także kilka pomysłowych trików, które pozwalają go zamaskować. Wyjaśnią, w jaki sposób powstaje i dlaczego częściej pojawia się u kobiet niż u mężczyzn, podpowiedzą też, które nawyki mogą stać się przyczyną jego nasilenia. Prócz tego opowiedzą o jego rodzajach oraz stadiach, a również wytłumaczą, czym cellulit różni się cellulitisu.

Zobacz także