Bez skazy (5)

Bez skazy (5)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Twórcy programu podzielą się wszystkim, co warto wiedzieć na temat tkanki tłuszczowej. Opowiedzą m.in. o zagrożeniach związanych ze zbyt dużą oraz zbyt małą ilością tłuszczu w ludzkim ciele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
dziś
11:20 Discovery Life

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Twórcy programu podzielą się wszystkim, co warto wiedzieć na temat tkanki tłuszczowej. Wytłumaczą, jakie funkcje pełni ona w organizmie i jak rozkłada się ona na sylwetkach kobiet i mężczyzn. Opowiedzą też o zagrożeniach związanych ze zbyt dużą oraz zbyt małą ilością tłuszczu w ludzkim ciele. Specjaliści udowodnią, że dzięki aktywności fizycznej i diecie można łatwo pozbyć się niechcianej tkanki. Bohaterki programu zostaną poddane zabiegowi lipotransferu, czyli przeniesienia własnego tłuszczu z jednej części ciała na drugą. W ten sposób można m.in. wymodelować swoją twarz lub powiększyć piersi.

Zobacz także