Bez skazy (6)

Bez skazy (6)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Każda z czterech bohaterek odcinka podda się innemu zabiegowi z wykorzystaniem lasera. Specjaliści wytłumaczą, jak działa ta nowoczesna technologia, czego wystrzegać się przed i po zabiegu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Dzięki swojej precyzji lasery znalazły zastosowanie zarówno w maszynach przemysłowych i wojskowych technologiach, jak i w przedmiotach codziennego użytku. Pojawiają się w urządzeniach do drukowania, cięcia, mierzenia oraz zapisywania i odtwarzania rozmaitych materiałów. Z laserów korzysta również medycyna estetyczna. Z ich pomocą udało się w nieinwazyjny sposób rozwiązać wiele problemów, które wcześniej wydawały się nie do pokonania. Każda z czterech bohaterek odcinka podda się innemu zabiegowi z wykorzystaniem lasera. Na ich przykładzie specjaliści wytłumaczą, jak działa ta nowoczesna technologia, jakie są jej zastosowania, czego wystrzegać się przed i po zabiegu oraz kiedy można spodziewać się jego efektów. Nie są to proste procedury, widzowie przekonają się, do czego może doprowadzić ingerencja osoby niewykwalifikowanej lub użycia sprzętu niskiej jakości.

Zobacz także