Bez skazy (10)

Bez skazy (10)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Przeciętna kobieta w ciągu swojego życia spędza na diecie około 17 lat. rzadko osiąga zadowalające rezultaty. Specjaliści opowiedzą o skutecznych sposobach pozbycia się niechcianych kilogramów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
pojutrze
13:50 Discovery Life

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Przeciętna kobieta w ciągu swojego życia spędza na diecie ok. 17 lat. Według statystyk niemal 60% z pań twierdzi, że waży zbyt dużo, a 60% Polaków i 50% Polek zmaga się z nadwagą lub otyłością. Ponad połowa kobiet przyznaje, że próbowała kiedyś diety odchudzającej, jednak zaledwie w 23% przypadków przyniosło to pożądane efekty. 3% mieszkanek kraju nad Wisłą zażywało pigułki na stratę wagi, dlatego też w najnowszym programie specjaliści opowiedzą o skutecznych sposobach na likwidację niechcianych kilogramów.

Zobacz także