Bez skazy (9)

Bez skazy (9)

magazyn poradnikowy Polska 2016   b.o.
W skrócie:Medycyna estetyczna korzysta z najnowszych osiągnięć techniki, takich jak ultradźwięki, fale radiowe czy laser. Specjaliści wytłumaczą, jakie problemy można rozwiązać za pomocą tych technologii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 19 października
za 5 dni
9:45 Discovery Life
środa, 23 października
za 9 dni
13:50 Discovery Life

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Medycyna estetyczna chętnie korzysta z najnowszych osiągnięć techniki. W gabinetach znalazły się już takie odkrycia jak ultradźwięki, fala radiowa, podczerwień, laser frakcyjny czy tajemniczo brzmiąca plazma. Specjaliści wytłumaczą, jakie problemy można rozwiązać za pomocą tych technologii, jakich efektów się spodziewać przy ich stosowaniu oraz jakie zagrożenia im towarzyszą. Zdradzą także, czy na techniczne nowinki można się natknąć nawet w kosmetykach do makijażu. Niektóre z prezentowanych produktów zaskoczyły samą Anię Orłowską.

Zobacz także