Bez skazy (2)

Bez skazy (2)

magazyn poradnikowy Polska 2016   b.o.
W skrócie:Stosowana już od lat 70. mezoterapia przeżywa renesans. Twórcy programu przygotowali kompleksowe informacje na temat tego zabiegu dermatologicznego. Szczegółowo wytłumaczą jego działanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ostatnich latach w Polsce bardzo rozwinęła się gałąź przemysłu, jaką jest medycyna estetyczna. Powstaje coraz więcej salonów oferujących rozmaite zabiegi, na rynek trafia też wiele nowych preparatów, które mają pomóc zadbać o urodę. Niestety, nie wszyscy właściciele gabinetów są uczciwi wobec swoich klientów. Autorzy programu postarają się doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze salonu medycyny estetycznej, czy warto sugerować się ceną i kiedy można bezpiecznie skorzystać z tańszej oferty. Opowiedzą o poszczególnych zabiegach, przyjrzą się też kosmetykom i preparatom dostępnym w sprzedaży. Na ekranie zagości zespół ekspertów złożony m.in. z właścicielki salonu SkinClinic Katarzyny Chwedoruk oraz makijażystki Anny Orłowskiej.

Stosowana już od lat 70. mezoterapia przeżywa swój renesans. Żeby lepiej zrozumieć działanie tego zabiegu dermatologicznego, twórcy programu przyjrzą się budowie ludzkiej skóry. Wyjaśnią też, jakie są rodzaje mezoterapii, czym różni się leczenie klasyczne od tzw. wampirzego liftingu oraz w jakich przypadkach nie wolno poddawać się takiemu zabiegowi. Oprócz tego sprawdzą, czy mezoterapia bezigłowa może być równie skuteczna co tradycyjna, i opowiedzą, jak dobierać substancje w zależności od potrzeb skóry pacjenta.

Zobacz także