Program TV

ŚRODA 18.12
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (631)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (74)
16:05telenowela
TVP 2
Gotowi do gotowania. Start! (33)
13:35magazyn kulinarny
zdjęcieM jak miłość (1479)
14:10serial obyczajowy
Koło fortuny (641)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (827)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2976)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (913)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (256)
16:30serial paradokumentalny
TVN
19+ (414)
13:00serial paradokumentalny
19+ (415)
13:30serial paradokumentalny
Ugotowani (9)
14:00program kulinarno-rozrywkowy
Szpital (500)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (467)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (26)
13:00serial kryminalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (571)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (54)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (57)
16:30serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Safari (43)
od 12:55serial komediowy
Bumerang (32)
13:40serial komediowy
Gliniarz i prokurator (52)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Zakochani po uszy (138/140)
od 12:45telenowela
Szpital (392)
13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (319)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (444)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (10/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Studio Kultura - rozmowy
13:05magazyn kulturalny
Legendy rocka: Talking Heads
13:20cykl dokumentalny
Legendy rocka: Joni Mitchell
13:45cykl dokumentalny
Alter
14:15program kulturalny
Dziewczyny do wzięcia
14:50komedia obyczajowa
Perła w koronie
15:50dramat obyczajowy
TVP Polonia
Magazyn z Wysp (80)
od 12:50magazyn
Barwy szczęścia (2098)
13:10serial obyczajowy
Ostatnie takie trio
13:45film obyczajowy
Nożem i widelcem
15:25magazyn kulinarny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (287)
15:55telenowela historyczna
Jak to działa?: Cyfrowa [Tele]wizja (177)
16:25magazyn popularnonaukowy
A to polski właśnie...: Ubrania
16:55program edukacyjny
WP
Nowe życie starych domów (4)
14:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk (7)
15:00serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk (8)
15:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Sztuka dokumentu
od 12:15blok filmów krótkometrażowych
Ale krótkie po polsku: Poszukiwanie
15:40blok filmów krótkometrażowych
AXN
I kto to mówi 3
od 11:25komedia
Niesamowity Spider-Man
13:30film przygodowy
Niesamowity Spider-Man 2
16:20film przygodowy
CANAL+
Precedensowa sprawa
od 12:25dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
14:10chochliki telewizyjne
Naga Normandia
14:40komedia
Łapu-capu
16:25chochliki telewizyjne
Wieczorówka
16:30komedia
CANAL+ 1
Peter Handke - Las o zmroku
od 11:50film dokumentalny
Precedensowa sprawa
13:25dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:10chochliki telewizyjne
Naga Normandia
15:40komedia
CANAL+ Family
Klakson i spółka
od 12:15film animowany
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Tylko dla odważnych
15:35dramat biograficzny
CANAL+ Film
Okna, okna
od 12:05komedia
W domu wszystko dobrze
13:10komediodramat
Nie przegap
14:55magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:05chochliki telewizyjne
Hotel Marigold
15:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Obława (3)
od 12:45film kryminalny
Najlepsza gra pod słońcem
13:35film krótkometrażowy
Królowie soulu
13:55film krótkometrażowy
Instynkt 2 (8)
14:10serial kryminalny
A.B.C. (2)
14:55serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (7)
15:40serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
16:40serial kryminalny
CBS Europa
Żona dla Mikołaja
od 11:50film familijny
Obrazki Hollis Woods
13:25film obyczajowy
Córka Russellów
15:20film obyczajowy
HBO
Frida
13:05dramat biograficzny
Kroniki portowe
15:05dramat obyczajowy
HBO 2
Znajdź mnie w Paryżu 2 (6)
od 12:40serial familijny
Władca Paryża
13:10film przygodowy
Rycerz króla Artura
15:10film przygodowy
Kino Polska
Ziemia obiecana
14:35dramat obyczajowy
Polsat Film
Tedi i mapa skarbów
od 12:15film animowany
zdjęcieUroki życia
14:05komediodramat
Gliniarz z Beverly Hills 3
16:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:10mecz: Manchester United FC - Everton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20mecz: Real Sociedad - FC Barcelona
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:25mecz: Halkbank Ankara - Zenit Kazań
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
od 12:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Piast Gliwice
13:20serial dokumentalny
Ekstrapaka: 19. kolejka
13:55magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
14:55mecz: Fakieł Nowy Urengoj - ACH Volley
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 12:00mecz: #VolleyWrocław - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
ATP World Tour Uncovered
14:30magazyn tenisowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 11:30mecz: FC Twente - SBV Vitesse
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
14:00mecz: Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Piłka nożna: Liga holenderska
16:10mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 12:07mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!