Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex 18: Trenerka (221)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (149)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Dzikie serce Europy. Powrót prastarego lasu
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Zrujnowani, odbudowani
11:15magazyn religijny
Barwy szczęścia (2969)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1660)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (310)
13:15telenowela
Polsat
Sekrety rodziny: Obsesja (338)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nie mogę o tobie zapomnieć - powiedziała Marta, spotkawszy Wojciecha po długiej rozłące (1277)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Lepiej nie patrz (704)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Brat marnotrawny (1249)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1594)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (931)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5+ (7)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (12)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
13:05serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Wdowa znajduje pocieszenie w tarocie (948)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Miłość i pieniądze (949)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (294)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Dla niego (479)
13:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (4)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (5)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (6)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (7)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (503)
13:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (173)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (174)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (16)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (735)
13:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (799)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (71)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Niemowlę (606)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (991)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (142)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (14/24)
od 9:00serial sensacyjny
Skowronki na uwięzi
10:10komedia obyczajowa
Tamte lata, tamte dni: Ewa Wiśniewska
11:55magazyn kulturalny
Mistrzowie muzyki filmowej: 1960's Part One
12:35serial dokumentalny
Akcja pod Arsenałem
13:35dramat wojenny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie - pobudka
od 7:30magazyn
Studio Lwów
11:10program informacyjny
Barwy szczęścia (2929)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Jak żyje las: Drewno wokół nas
12:25magazyn przyrodniczy
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Zamęt (295)
13:40serial kryminalny
WP
Porzucone budowle 6 (4)
od 9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii (3)
10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Kobieca sypialnia (3)
11:25program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (798)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (13)
13:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Vera 12 (3)
od 8:30serial kryminalny
Kraina Lata
10:15dramat wojenny
Dalej jest dzień
12:05film krótkometrażowy
Klan Fondów. Filmowa dynastia
12:45film dokumentalny
Tempo Home
13:50film krótkometrażowy
AXN
Carter 2 (7)
od 9:50serial kryminalny
MacGyver 3 (21)
10:45serial akcji
MacGyver 3 (22)
11:40serial akcji
Carter 2 (8)
12:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (13)
13:30serial kryminalny
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 9:45komedia
Łapu-capu extra
11:20chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
11:50dramat obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
13:25komedia
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
od 9:00tenis
Polska z góry: Bieszczady (3)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
12:25serial dokumentalny
Polska z góry: Warmia (5)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry: Przemkowski Park Krajobrazowy (6)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Guliwer
od 9:25film animowany
Dom pogodnej starości
10:55komedia
O psie, który jeździł koleją
12:30film familijny
CANAL+ Premium
Szansa na zwycięstwo
od 8:45komedia
Łapu-capu extra
10:20chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
10:50dramat obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
12:25komedia
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
10:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
10:35serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
11:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:40serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL: Pilot (1)
13:00serial komediowy
The Office PL: Refreshing (2)
13:25serial komediowy
The Office PL: No to szkło (3)
13:55serial komediowy
CBS Europa
Aviator
od 7:50dramat biograficzny
Swing
11:10komedia romantyczna
Wiosła w dłoń: Zew natury
12:55komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 15 (21)
od 9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (22)
10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:40film kryminalny
Grantchester 4 (6)
13:45serial kryminalny
HBO
Mariah Carey. Świąteczne życzenie
od 8:55film animowany
Wielkie nieba!
10:25komedia
Na słodko
11:50komedia romantyczna
Straszny dom
13:15film animowany
HBO 2
Stażyści
od 9:05komedia
Pępek świata 6: Major Anxiety (3)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Table (4)
11:20serial komediowy
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:45film animowany
To wspaniałe
13:05komediodramat
HBO 3
Przyjaciele 10: The One Where Chandler Gets Caught (10)
od 9:45serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where the Stripper Cries (11)
10:10serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)
10:40serial komediowy
Szkoła jest nasza
11:10komedia
Miłość na nowo
13:00komedia romantyczna
Kino Polska
Wojciech Cejrowski. Kura
10:05program rozrywkowy
7 słów o przemijaniu
10:55etiuda dokumentalna
Przygoda na Mariensztacie
11:05komedia
Giuseppe w Warszawie
13:10komedia wojenna
Kino TV
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
od 9:50serial kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
12:00film kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (250)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Hobby (24)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
12:55serial komediowy
Świat według Kiepskich: Przezorny zawsze ubezpieczony (107)
13:25serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5 (68)
od 9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Okup (69)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Martwe stery (86)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Cisza w eterze (45)
13:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (1)
od 9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (2)
12:20serial komediowy
Alf 3 (3)
12:50serial komediowy
Alf 3 (4)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (2)
13:50serial obyczajowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 9:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Basket Office
13:00magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Magazyn skrótów LaLiga
od 9:45magazyn piłkarski
Ligue1 Review
10:45magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:45mecz: Lenovo Tenerife - Dreamland Gran Canaria
Ekstraklasa po godzinach
13:50magazyn piłkarski
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
10:00supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:00zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej World Grand Prix
12:00mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Monumental Cobbles
13:15magazyn sportowy
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Grand Prix
od 8:30mecz finałowy
Cycling Show
10:30magazyn sportowy
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
11:00kolarstwo
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:00skicross
Snooker: Turniej World Grand Prix
13:15mecz finałowy
Polsat Sport
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
od 8:30waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 8:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie
11:00waga musza: Ewelina Pękalska - Egine Kayange 25.02.2022
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:00piłka ręczna
Polsat Sport News
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 8:00mecz: MKS URBiS Gniezno - KGHM MKS Zagłębie Lubin
Piłka nożna
10:30mecz towarzyski
Piłka nożna
13:00mecz towarzyski
TVP Sport
Retransmisja
od 8:15
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
10:25film dokumentalny
Piłka nożna
11:30mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Pełnosprawni (543)
13:40magazyn dla niepełnosprawnych
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!