Program TV

PIĄTEK 28.02
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (676)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (119)
16:05telenowela
TVP 2
Va banque (37)
13:05teleturniej
Na sygnale: Pierwsze skrzypce (203)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (713)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (911)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3023)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (877)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (420)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Szpital (331)
od 12:45serial paradokumentalny
Detektywi: Hazardzista (396)
13:45serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Nadia (397)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Na Wspólnej (3029)
14:55serial obyczajowy
Milionerzy (233)
15:25teleturniej
Szpital (332)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 9:45
Coś śmiesznego
14:20program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
15:00program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
16:00serial grozy
TV 4
Septagon (24)
13:00serial kryminalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (622)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (71)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (74)
16:30serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: W pułapce (45)
od 12:55serial komediowy
Bumerang (34)
13:40serial komediowy
Diagnoza: Morderstwo (46)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (57)
od 12:15serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (367)
13:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (776)
14:15serial paradokumentalny
Ukryta prawda (492)
15:15serial paradokumentalny
19+ (482)
16:15serial paradokumentalny
Brzydula (154/180)
16:50serial komediowy
TVP Kultura
Studio Kultura - rozmowy
15:05magazyn kulturalny
Wahadełko
15:25dramat psychologiczny
Duże zwierzę
16:35dramat obyczajowy
TVP Polonia
Wilnoteka
od 12:50magazyn
Na sygnale: Tylko cicho sza (249)
13:10serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1486)
13:45serial obyczajowy
M jak miłość (1487)
14:40serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Czy koń wie, że wygrał
od 12:50film dokumentalny
zdjęciePowrót do Montauk
13:35dramat obyczajowy
Drzewo i ja
15:30film krótkometrażowy
Nie do opisania
16:15dramat obyczajowy
AXN
Patolog (8)
od 12:15serial obyczajowy
30 minut lub mniej
13:20komedia sensacyjna
Ghost Rider
15:10thriller
CANAL+ 1
Przypływ wiary
13:05film biograficzny
zdjęcieCałe szczęście
15:00komedia romantyczna
CANAL+ Family
Świąteczne przygody bałwanka Karola
13:30film krótkometrażowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Ekstremalny czas wolny (5)
14:00serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (6)
14:45serial dokumentalny
Lincoln
15:35dramat biograficzny
CANAL+ Film
Miłość i miłosierdzie
od 11:35film religijny
Pożegnanie z nocą
13:15dramat obyczajowy
Nie przegap
15:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:10chochliki telewizyjne
Szpieg
15:40dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
13:00magazyn filmowy
Strefa mroku (5)
13:30serial grozy
zdjęcieDlaczego kobiety zabijają (9)
14:20serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (10)
15:15serial kryminalny
Bull (11)
16:10serial kryminalny
Bull (12)
16:50serial kryminalny
CBS Europa
Ekstrakt
16:50komedia kryminalna
HBO
Kroniki portowe
od 11:30dramat obyczajowy
Słowo na L: Generacja Q (8-ost.)
16:40serial obyczajowy
HBO 2
Aquaman
13:05film SF
Zachowaj spokój
15:25komediodramat
Armageddon
16:55film SF
HBO 3
Frida
od 12:30dramat biograficzny
All American 2 (8)
15:20serial obyczajowy
Cztery pokoje
16:05czarna komedia
Kino Polska
Blizna
od 12:40dramat społeczny
Chleba naszego powszedniego
14:50film obyczajowy
Ambassada
15:55komedia
Kino TV
Poirot: Niedziela na wsi (3)
od 11:35serial kryminalny
Mistrzyni kierownicy
13:35film obyczajowy
Miłość i inne kłopoty
15:15komedia romantyczna
TNT
Jackie Brown
od 10:40film sensacyjny
Straszny film 3
13:45horror komediowy
Przyjemniaczek
15:25komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Atletico Madryt - Villarreal CF
Ekstrapaka: 23. kolejka
13:15magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
14:15magazyn piłkarski
Kroniki La Liga
15:15El Clasico
Premiera: Premier League MatchPack
15:45magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga Show
16:15magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
16:45newsy sportowe
nSport+
Turbokozak
od 12:35magazyn piłkarski
Kroniki La Liga: El Clásico
13:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:45mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Liga gra
16:00zapowiedź 24. kolejki
Siatkówka kobiet: Liga włoska
16:30mecz: Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano
Polsat Sport
Piłka nożna: Liga włoska
od 11:30mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga włoska
od 12:07mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
Magazyn alpejski
16:30magazyn sportowy
TVP Sport
Ring TVP Sport
13:00magazyn bokserski
Ultimate Strongman (3)
14:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Ad-Dausze
15:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!