Świat według Kiepskich: Waldek w krainie czarów (203)

Świat według Kiepskich

odc. 203: Waldek w krainie czarów

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Waldek nie może zobaczyć w lustrze swojego odbicia. Po dłuższym przypatrywaniu dostrzega odbity zupełnie inny wizerunek...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Waldek, przeglądając się w lustrze, nie widzi własnego odbicia. Zdziwiony, przygląda się dokładniej, zastanawiając się co się stało. Po chwili zauważa, że jego odbicie całkiem się zmieniło. Kiepski dostrzega w lustrze osobę podobną do siebie, elegancko uczesaną i ubraną w garnitur. Kiedy próbuje unieszkodliwić intruza zostaje nagle przeniesiony do obcego domu. Okazuje się, że przeszedł do świata po drugiej stronie lustra, gdzie Ferdek jest profesorem, a on sam skrzypkiem-wirtuozem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także