Program TV

WTOREK 30.04
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Prada albo nic
od 0:45komedia romantyczna
Głębia ostrości (15)
2:40cykl reportaży
Dymy, opary i smog
3:20film dokumentalny
TVP 2
Paryż na bosaka
od 0:55komedia obyczajowa
Noc Walpurgi
2:25dramat obyczajowy
Polsat
John Rambo
od 0:10film sensacyjny
Tajemnice losu
2:10program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Efekt Domina (8-ost.)
1:05serial dokumentalny
Uwaga!
1:40magazyn reporterów
Moc magii
2:00interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieokiełznana namiętność
od 23:50film erotyczny
Zawsze gotowy
1:40film erotyczny
Extra Mocne Light
4:00program rozrywkowy
Heheszki na całego
4:35program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Cafe Futbol
2:35magazyn piłkarski
Atleci
4:05magazyn sportowy
Trans World Sport
4:40magazyn sportowy
TV 6
Pająki
od 0:00horror SF
Benny Hill (61)
1:55program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVP Polonia
Nad Niemnem (281)
1:00magazyn Polaków na Białorusi
Supełkowe ABC (154)
1:20program dla dzieci
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (6/13)
2:35serial komediowy
Barwy szczęścia (1965)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (432)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
WP
Co jest grane?
od 0:10komediodramat
Mistrzowie Kabaretu (16)
2:15program rozrywkowy
Więźniowie wojny (11)
3:55serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Blokada
od 0:15dramat obyczajowy
Knives Out
3:55dramat obyczajowy
AXN
xXx 2: Następny poziom
od 0:45film sensacyjny
Podróżnicy 2 (10)
2:35serial SF
zdjęcieDesignated Survivor (16)
3:20serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieNiewidzialne
od 0:50dramat obyczajowy
Ostatni rozdział
2:30komediodramat
Księga wielkich życzeń
4:15dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Czarna rzeka
od 0:00thriller
zdjęcieNiewidzialne
1:50dramat obyczajowy
Ostatni rozdział
3:30komediodramat
CANAL+ Family
Dzikie róże
od 23:35dramat obyczajowy
Odprawa
1:10film krótkometrażowy
zdjęciePewnego razu w listopadzie
2:55dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
4:25dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Dług
1:05dramat sensacyjny
Masz na imię Justine
4:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Carlos (3-ost.)
od 23:25dramat polityczny
Aktualności filmowe+
1:25magazyn filmowy
Łapu-capu extra
1:55chochliki telewizyjne
zdjęcieNiewidzialne
2:25dramat obyczajowy
Kiedy ranne wstają zorze
4:25film krótkometrażowy
HBO
Ostrza chwały
od 0:05komedia
Aeon Flux
3:00film SF
Ciche miejsce
4:30horror
HBO 2
Trans
od 0:10thriller
Oni
1:55horror
Oz Wielki i Potężny
3:45film fantasy
HBO 3
Somalijscy piraci
od 0:05dramat biograficzny
zdjęcieGra o tron 8 (3/6)
2:00serial fantasy
Figurantka 7 (5)
3:20serial komediowy
Barry 2 (5)
3:50serial komediowy
Zombieland
4:20horror komediowy
Kino Polska
Być jak Kazimierz Deyna
od 0:25film obyczajowy
Ojciec
4:35film obyczajowy
Kino TV
Red Lights
od 0:45thriller
Zaginięcie
2:50dramat obyczajowy
Polsat Film
Agenci bardzo specjalni
od 23:05komedia kryminalna
Gliniarze (91)
1:25serial paradokumentalny
Gliniarze (92)
2:25serial paradokumentalny
Gliniarze (92)
3:25serial paradokumentalny
Gliniarze (93)
4:25serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Autor widmo
od 0:00thriller
Zaklęte rewiry
2:45dramat obyczajowy
Ślina
4:50etiuda filmowa
TNT
Underworld
od 23:05horror
Underworld: Evolution
1:30thriller SF
Zimny jak głaz
3:20film sensacyjny
Rozbici: Proces (7)
4:55serial komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
od 0:15magazyn piłki ręcznej
Sport+
1:20magazyn sportowy
Basket+
2:40newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
2:55mecz: Miedź Legnica - Wisła Płock
nSport+
La Liga Highlights Show
od 0:30magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Korona Kielce
1:30serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
2:00serial dokumentalny
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 48
od 0:00waga piórkowa: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
2:00walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 23:30mecz: De Graafschap - AFC Ajax
Boks: Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty
1:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Polsat Sport News
Cafe Futbol
od 0:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
1:30mecz finałowy fazy play-off
TVP Sport
Boks: World Boxing Super Series
4:20walka półfinałowa w wadze superlekkiej: Regis Prograis - Kiryl Relikh

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!