Lombard. Życie pod zastaw 7 (331)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (331)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Czterdziestoletnia Maria Wawrzecka jest ofiarą wypadku samochodowego, wskutek którego traci pamięć. Jej przybity sytuacją mąż, Tomasz, wraz z córką Elizą próbuje wzbudzić u kobiety miłe wspomnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Czterdziestoletnia Maria Wawrzecka jest ofiarą wypadku samochodowego, wskutek którego traci pamięć. Jej przybity sytuacją mąż, Tomasz, wraz z córką Elizą próbuje wzbudzić u kobiety miłe wspomnienia. Niestety, nie przynosi to żadnych rezultatów. Pewnego dnia Maria słyszy w radiu pewne dźwięki, które z czymś jej się kojarzą. Matka Wawrzeckiej twierdzi, że taką samą melodię wygrywała pozytywka. Maria bawiła się nią jako dziecko. Tomasz ma nadzieję, że uda mu się zakupić taką pozytywkę. Udaje się do lombardu. Mariusz i Benia są przejęci jego historią. Do lombardu trafia również Malwina, hazardzistka. Zdeterminowana, by zerwać z nałogiem, sprzedaje sprzęty, które służą do gry za pieniądze. Wkrótce decyduje się na mało rozważne posunięcie... Olga chce mieszkać bliżej córki. W celu omówienia tej sprawy spotyka się z Mariuszem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także