Program TV

CZWARTEK 29.08
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ranczo: Honor gminy (12)
od 9:15serial obyczajowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
11:55serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (177)
12:30teleturniej
Wymarzona miłość (16)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (60)
od 9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (693)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (254)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (575)
12:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (116)
13:45serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry Wakacje
od 8:30magazyn
Jestem z Polski (7/9)
11:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (726)
12:00serial paradokumentalny
19+ (407)
13:00serial paradokumentalny
19+ (408)
13:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (7)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (8)
11:30serial obyczajowy
Detektywi w akcji (108)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (121)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (4)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Baca (114)
12:00serial komediowy
Jaś Fasola (11)
13:40serial komediowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (183)
od 9:10serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:15telezakupy
Ukryta prawda (409)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (147)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (184)
13:55serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Charing Cross Road 84
od 9:35melodramat
W oddali
13:05film krótkometrażowy
Mała sprawa
13:20film obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (464)
11:20program publicystyczny
Halo Polonia
11:35magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2035)
13:10serial obyczajowy
WP
Moje dziecko mnie bije! (2)
10:00serial dokumentalny
Królowie kiczu 2 (5)
11:00reality show

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Bez wyjścia: Klient
od 8:35dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
11:00blok filmów krótkometrażowych
Co kryje prawda (7)
12:00serial kryminalny
Co kryje prawda (8)
13:00serial kryminalny
AXN
Turysta
od 9:55film sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (21)
11:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (22)
12:50serial sensacyjny
Sheena - królowa dżungli
13:45film przygodowy
CANAL+
zdjęcieŻycie Pi
10:00dramat przygodowy
Wolta
12:05film krótkometrażowy
Podatek od miłości
12:20komedia romantyczna
CANAL+ 1
Chyba kocham swoją żonę
od 9:25komedia romantyczna
zdjęcieŻycie Pi
11:00dramat przygodowy
Wolta
13:05film krótkometrażowy
Podatek od miłości
13:20komedia romantyczna
CANAL+ Family
Morze Arabskie (3)
10:00serial dokumentalny
Twierdze przyrody (3)
10:50serial dokumentalny
Spitsbergen
11:40film krótkometrażowy
Happy End
12:05dramat obyczajowy
Nie przegap
13:50magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
od 9:45magazyn filmowy
Joshua
10:10thriller
Nie przegap
11:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Z pasją
12:10komediodramat
Robin Hood
13:40film przygodowy
CANAL+ Seriale
Mrówka wychodzi za mąż (1)
10:05serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (2)
10:10serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (3)
10:15serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (4)
10:20serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (5)
10:25serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (6)
10:30serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (7)
10:35serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (8)
10:40serial animowany
Materiał nieemisyjny (2)
10:45film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
11:00chochliki telewizyjne
A.B.C. (4)
11:30serial kryminalny
Informator (5)
12:15serial sensacyjny
Informator (6)
13:15serial sensacyjny
CBS Europa
Nic nie trwa wiecznie (1/2)
od 8:55film obyczajowy
Nic nie trwa wiecznie (2-ost.)
10:40film obyczajowy
Zabójcza podróż poślubna
12:25dramat kryminalny
HBO
Psy i koty
od 9:15film familijny
Dawno temu w trawie
10:45film animowany
zdjęciePlayer One
12:20film SF
HBO 2
Julie i Julia
10:30film biograficzny
Wampiry: Dziedzictwo (16)
12:30serial fantasy
Znajdź mnie w Paryżu (7)
13:15serial familijny
Percy Jackson: Morze potworów
13:45film przygodowy
HBO 3
W czasie burzy
od 9:00dramat biograficzny
zdjęcieKokainowy Rick
10:40dramat kryminalny
Dolina Krzemowa 4 (1)
12:30serial komediowy
Dolina Krzemowa 4 (2)
13:00serial komediowy
Los Espookys (1)
13:35serial komediowy
Kino Polska
Komedia małżeńska
od 9:55komedia obyczajowa
Mrówcze szlaki
11:55film dokumentalny
Kabaretowy rejs (19)
12:35program rozrywkowy
Stara baśń
13:35film kostiumowy
Kino TV
List dla króla
od 7:50film przygodowy
Latarnicy
13:05komedia
Polsat Film
Szatan z siódmej klasy
od 8:15film przygodowy
Baranek Shaun: Film
12:35film animowany
TNT
Uciekająca panna młoda
11:30komedia romantyczna
Płonące siodła
13:55western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Aston Villa FC - Everton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: CD Alaves - RCD Espanyol
Piłka nożna: Liga austriacka
13:20mecz: FC Red Bull Salzburg - FC Admira
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
10:305. etap: L'Eliana - Obserwatorium Astronomiczne Javalambre
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:005. etap: L'Eliana - Obserwatorium Astronomiczne Javalambre
nSport+
LaLiga World
od 9:50magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
10:20mecz: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:15mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:00mecz: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
13:00mecz fazy grupowej: Ukraina - Słowenia
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 8:30mecz: PSV Eindhoven - FC Groningen
ATP World Tour Uncovered
11:00magazyn tenisowy
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
11:30mecz fazy grupowej: Francja - Turcja
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
10:07mecz fazy grupowej: Niemcy - Białoruś
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
11:07mecz fazy grupowej: Niemcy - Białoruś
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
12:07mecz: Parma Calcio - Juventus FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!