Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Diabelski Most
od 23:40dramat kryminalny
Moje córki krowy
1:25komediodramat
Zdrajca (4/6)
3:05serial sensacyjny
Notacje: Andrzej Kruszewicz. Mogliśmy zostawić więcej przestrzeni dla przyrody
4:15cykl dokumentalny
Dziedzictwo (249)
4:50serial obyczajowy
TVP 2
Legend
od 0:50dramat biograficzny
Spis cudzołożnic
3:05film obyczajowy
Na dobre i na złe: Ostatni dzień (799)
4:15serial obyczajowy
Polsat
Zróbmy sobie wnuka
od 0:50komedia
Nasz nowy dom (189)
2:35reality show
Nasz nowy dom (190)
3:35reality show
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
1800 gramów
od 0:50dramat obyczajowy
Szpital (150)
2:50serial paradokumentalny
Uwaga!
3:40magazyn reporterów
Nauka jazdy (6/12)
3:55program rozrywkowy
Recepta na stary dom (4/14)
4:20program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (19/26)
4:45serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Viktor
od 23:45film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (19)
1:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (6)
2:40program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (33)
3:00serial sensacyjny
Nieźle kliknięci (3)
4:00program rozrywkowy
Nieźle kliknięci (7)
4:30program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Love Island. Wyspa miłości (26)
2:25reality show
Disco Polo Live (2297)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Święty (105)
1:00serial komediowy
Święty (106)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (73)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Nadmorska historia (25)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Napalona sąsiadka (26)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Milionerka (13)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Cienki Bolek
od 0:20komedia kryminalna
Dzielnica strachu 6: Wiecznie młody (228)
2:25serial kryminalny
Zobacz to!: Menu na miarę (3)
3:25program kulinarny
Taki jest świat 9 (13)
4:05program informacyjny
TVN 7
Ocean's 8
od 23:30komedia kryminalna
Hotel Paradise 8 (18/40)
1:50reality show
Medium z Long Island 4 (15/33)
2:40reality show
Medium z Long Island 4 (16/33)
3:10reality show
Mieszkając z duchem 2 (6/10)
3:40serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Mariola Gołota (1/8)
4:30talk-show
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: Gagarine
od 0:05dramat obyczajowy
Kino nocne: Jaskółki z Kabulu
1:55film animowany
Podróże z historią
4:45serial dokumentalny
TVP Polonia
Olá Polônia
1:00magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)
2:15serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
3:05serial kryminalny
Polonia 24
4:00magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
4:40program rozrywkowy
WP
Kabaret na żądanie (6)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Prasa, radio, telewizja (2)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5)
3:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6)
4:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Pod piaskiem
od 0:25dramat psychologiczny
Kruk. Szepty słychać po zmroku (4)
2:15serial kryminalny
Papierowe gody
3:25komedia
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (9)
od 0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (10)
1:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Hawaje (5)
2:50serial kryminalny
Ultraviolet 2 (8)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Chłopi
1:05dramat obyczajowy
20 dni w Mariupolu
3:00film dokumentalny
Wiarołom
4:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Dziewczyna z moich snów
od 0:50film krótkometrażowy
Poza biurem
1:20film krótkometrażowy
Domowa piekarnia Kucharskiego (2)
1:50magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego (3)
2:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego (4)
2:50magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego (5)
3:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego (6)
3:50magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego (7)
4:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego (8)
4:50magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Zawsze będę widzieć wasze twarze
1:05dramat obyczajowy
Cudownie ocalony
3:00komedia obyczajowa
Długi weekend
4:35film obyczajowy
CANAL+ Premium
Chłopi
od 0:05dramat obyczajowy
20 dni w Mariupolu
2:00film dokumentalny
Wiarołom
3:35dramat obyczajowy
Miss mokrego podkoszulka
4:50komedia
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (8)
od 0:50serial obyczajowy
Django: New Babylon (1)
1:35serial przygodowy
Django: The Lady (2)
2:25serial przygodowy
Emigracja XD (5)
3:15serial komediowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 15: Niepoprawna dr Ogden (7)
od 0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Murdoch wie najlepiej (8)
1:20serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Początki (3)
2:05serial kryminalny
Komisarz Maigret: Maigret i jego nieboszczyk (2)
3:00film kryminalny
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
4:35serial kryminalny
HBO
Pierwszy reformowany
od 23:30dramat obyczajowy
Delirium
1:20thriller
Wenus
2:55horror
Ona jest miłością
4:35komedia romantyczna
HBO 2
Upgrade
od 23:30film SF
Diabelskie nasienie powraca
1:10horror
Vika!
2:35film dokumentalny
Emily
3:50dramat biograficzny
HBO 3
Bez urazy
od 0:00komedia
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (1)
1:45talk-show
Wielka: Parachute (6)
2:25serial komediowy
Barry 3: ben mendelsohn (3)
3:20serial komediowy
Big Short
3:50komediodramat
Kino Polska
Zbliżenia
od 0:05dramat psychologiczny
Symetria
1:45dramat obyczajowy
Znieważona ziemia
3:50dramat obyczajowy
Kino TV
Carrie
1:05horror
Następny krok
3:10komedia
Klasyka krótkich animacji: Japoteurs
4:50filmy animowane
Polsat Film
Morbius
od 0:00horror
Ślad: Rusałka (90)
2:10serial kryminalny
Ślad: To się nazywa pech (25)
3:05serial kryminalny
Ślad: Czysty przypadek (26)
4:05serial kryminalny
Warner TV
Rewolwer i melonik
1:00film sensacyjny
Wataha 3 (3)
2:35serial sensacyjny
Wataha 3 (4)
3:35serial sensacyjny
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
4:20serial komediowy
Bodyguard
4:55film kryminalny
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 0:45magazyn piłkarski
Basket Office
2:25magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz: Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
CANAL+ Sport 5
Boks: Gala w Londynie
od 23:20waga ciężka: Fabio Wardley - Frazer Clarke
Magazyn skrótów LaLiga
1:30magazyn piłkarski
LaLiga World
2:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
od 23:30mecz: Szwajcaria - Włochy
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
1:30mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
3:004. etap
Snooker: Turniej Players Championship
4:30mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
1:004. etap
Kolarstwo: Wyścig Scheldeprijs
2:00kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
4:30kolarstwo
Polsat Sport
Boks
1:00boks
Piłka nożna: Copa Sudamericana
1:55mecz: Sportivo Luqueno - Racing Club
Boks
4:00boks
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA
1:00sporty walki
TVP Sport
Boks: Gala w Newark
od 23:20podsumowanie
Boks: Gala w Bethlehem
1:20podsumowanie
Boks: KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku
3:10podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!