Lombard. Życie pod zastaw 7 (312)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (312)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Według znajomych Grzesiek i Iza uchodzą za idealne małżeństwo, ale to jednak pozory. W pewnym momencie konflikt rośnie do takiego stopnia, że mężczyzna przynosi do lombardu sprzęt, który kupił żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Według znajomych Grzesiek i Iza uchodzą za idealne małżeństwo bez żadnych problemów i zmartwień. Grzegorz ma świetną pracę, dzięki której Iza może rozkręcać swojego vloga promującego aktywny i zdrowy tryb życia. Wszystko to jednak pozory, a pod nimi stale narasta konflikt. W pewnym momencie rośnie do takiego stopnia, że Grzegorz przestaje finansować pasję Izy i wynosi do lombardu sprzęt, który kupił żonie. Tymczasem sztuka Hofera nagle zaczyna być doceniana i artysta dostaje zaproszenie do Warszawy. Towarzyszy mu Rolecki w charakterze menagera, dodatkowo wymuszając zaproszenie na wystawę dla Ziutka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także