Program TV

WTOREK 4.02
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (190)
20:30telenowela
"Zniewolona". Kulisy (20)
20:55cykl felietonów
Zniewolona (20/48)
21:05serial kostiumowy
Ocaleni
23:00reality show
TVP 2
Barwy szczęścia (2186)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2187)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1491)
20:55serial obyczajowy
Lepsza połowa (10)
21:50serial komediowy
Zainwestuj w marzenia 2 (17)
22:20serial obyczajowy
Młodzi lekarze 3 (10-ost.)
22:30telenowela dokumentalna
Polsat
Świat według Kiepskich (252)
od 19:30serial komediowy
Pamięć absolutna
20:10dramat SF
Negocjator
22:45film sensacyjny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
zdjęcieNaciągacze
22:15komedia kryminalna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Diabeł tasmański
22:00film SF
Pikantne historie
23:50film erotyczny
TV 4
Siła i honor
21:00dramat obyczajowy
Mgła
23:45horror
TV 6
Galileo (553)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Teoria wszystkiego
20:00dramat biograficzny
Batman: Początek
22:40film sensacyjny
TVP Kultura
Teatr Telewizji: Zbrodnia i kara
20:30sztuka Fiodora Dostojewskiego
Lekkie obyczaje: Fúsi
22:45dramat obyczajowy
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (274)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show

FILMOWE

ale kino+
Władcy świata
od 18:25dramat historyczny
Dzika grusza
20:10dramat obyczajowy
The Square
23:25komediodramat
AXN
L.A.'s Finest (1)
20:05serial akcji
zdjęcieZabójcze umysły 14 (5)
21:00serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (6)
22:00serial kryminalny
Azyl
22:55thriller
CANAL+
Planeta singli 2
od 19:00komedia romantyczna
Wymazać siebie
21:00dramat biograficzny
Oni
22:55film biograficzny
CANAL+ 1
Planeta singli 2
20:00komedia romantyczna
Wymazać siebie
22:00dramat biograficzny
Oni
23:55film biograficzny
CANAL+ Family
Czego życzy sobie kobieta
od 19:30komedia romantyczna
Zwyczajna przysługa
21:05komedia kryminalna
Skejterka
23:00dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Tolkien
21:55film biograficzny
Bracia Sisters
23:45western komediowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Prawie rodzina (9)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Prawie rodzina (10)
20:45serial obyczajowy
Dwunastu (1)
21:30serial kryminalny
Dwunastu (2)
22:20serial kryminalny
Perpetual Grace, LTD (1)
23:10serial obyczajowy
CBS Europa
Hellboy
od 18:45horror SF
Zły Mikołaj
21:00komedia
Pulp Fiction
22:50dramat sensacyjny
HBO
Premiera: Ray Donovan 7 (4/10)
21:00serial obyczajowy
Bumblebee
21:55film SF
HBO 2
Venom
od 19:05film SF
Narodziny gwiazdy
21:00film muzyczny
Przekręt
23:15komedia sensacyjna
HBO 3
Gra o tron 5 (4/10)
20:05serial fantasy
Nowy papież (4/9)
21:00serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (4/10)
21:50serial obyczajowy
Potwór z bagien (3/10)
22:40serial sensacyjny
Córka trenera
23:35dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Dama w woalce
od 19:55serial kryminalny
Łowcy głów
21:00thriller
Osaczona
23:05thriller
Stopklatka
zdjęcieOcean strachu 2
20:00thriller
Prawo ojca
21:55dramat sensacyjny
TNT
Nazywał się Bagger Vance
od 18:25film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
20:30mecz: Irlandia - Szkocja
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
22:30serial dokumentalny
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga niemiecka
23:30mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin
Eurosport 2
Piłka nożna: Puchar Niemiec
od 18:25mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk
Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:30mecz 1/8 finału: Werder Brema - Borussia Dortmund
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:05mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
O co biega?
20:15magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
od 17:30mecz: SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Top Volley Cisterna - Leo Shoes Modena
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
od 18:45mecz finałowy: Mountfield HK - Frölunda Indians
KOTV Classics
21:30magazyn bokserski
Polsat Sport News
zdjęcie7. strefa
20:00magazyn siatkarski
Magazyn koszykarski
22:00koszykówka
Piłka nożna: Liga holenderska
22:30mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 18:15mecz: PGE VIVE Kielce - ORLEN Wisła Płock
Sportowy wieczór
20:30program informacyjny
zdjęciePiłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:05mecz ćwierćfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!