Program TV

ŚRODA 7.10
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3671)
18:00telenowela
Korona królów (399)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Piłka nożna
20:30studio
Piłka nożna
20:35mecz towarzyski: Polska - Finlandia
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Va banque (104)
18:30teleturniej
Uzdrowisko: Bliźniaczki (28)
19:00telenowela dokumentalna
Barwy szczęścia (2300)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2301)
20:10serial obyczajowy
Na sygnale: Nigdy więcej (274)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3085)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Nasz nowy dom (203)
20:05reality show
TVN
Ukryta prawda (1167)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (196)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (22)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3102)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (376)
20:55teleturniej
Top Model (6)
21:30reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (682)
18:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (683)
19:00serial obyczajowy
Święty (47)
20:00serial komediowy
Potępiony
21:40thriller
TV 6
Hawaii Five-0 2 (4)
od 17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Awans (15)
19:25serial komediowy
Galileo (662)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
John Carter
20:00film przygodowy
TVN 7
Szpital (565)
18:00serial paradokumentalny
19+ (535)
19:00serial paradokumentalny
Brzydula 2 (3/62)
20:00serial komediowy
Hotel Paradise 2 (23/48)
20:30reality show
Dobre kino: Bardzo Dziki Zachód
21:30western komediowy
TVP Polonia
Studio Lwów
18:20program informacyjny
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Piłka nożna
20:30studio
Piłka nożna
20:35mecz towarzyski: Polska - Finlandia

FILMOWE

ale kino+
Wolne pokoje
od 17:45film krótkometrażowy
Zatoka (3)
18:25serial kryminalny
Premiera: Rachunek sumienia (1)
20:10serial kryminalny
Premiera: Rachunek sumienia (2)
21:10serial kryminalny
AXN
Seal Team 2 (7)
od 17:30serial akcji
Agenci NCIS 13 (11)
18:25serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (12)
19:20serial kryminalny
MacGyver 4 (12)
20:10serial akcji
Premiera: Nocna zmiana 4 (10)
21:05serial obyczajowy
CANAL+ 1
Miasta rytm: Łódź
od 17:30serial dokumentalny
Ekscentryczny Dennis Rodman
18:20film dokumentalny
Łapu-capu
20:05chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Tajni i fajni
od 17:35film animowany
Sugarland Express
19:30dramat sensacyjny
Rada ojców (5)
21:30serial obyczajowy
CANAL+ Film
Premiera: Hollywood Buzz
od 17:50magazyn filmowy
Ognisty podmuch 2
18:15film kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Premiera: Nie tak miało być
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Ekscentryczny Dennis Rodman
od 17:20film dokumentalny
Łapu-capu
19:05chochliki telewizyjne
John Wick 3
21:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Wszystko, co lśni (6)
od 17:25serial przygodowy
Strefa mroku (9)
18:20serial grozy
Strefa mroku (10)
19:00serial grozy
Łapu-capu
19:40chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
19:45serial komediowy
Mr. Mercedes 3 (7)
20:00serial sensacyjny
Mr. Mercedes 3 (8)
20:55serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (7)
21:40serial komediowy
Sfora (5)
21:50serial kryminalny
HBO
Aniołki Charliego
od 16:20film sensacyjny
Projekt Koliber
18:20thriller
Mroczne wody
20:10dramat biograficzny
HBO 2
Tacy właśnie jesteśmy (4/8)
18:05serial obyczajowy
zdjęciePodwodne życie ze Steve'em Zissou
19:05komedia przygodowa
Westworld 3 (5/8)
21:00serial SF
Westworld 3 (6/8)
21:55serial SF
HBO 3
Legenda telewizji
od 17:45komedia
Czysta krew 5 (10)
19:20serial obyczajowy
Rodzina Soprano 4 (11)
20:10serial sensacyjny
Premiera: 4 Blocks (4/6)
21:00serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (66)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (67)
19:00program rozrywkowy
Nigdy nie mów nigdy
20:00komedia obyczajowa
Kino TV
Totalny kataklizm
od 17:00komedia
Komisarz Rex (4)
18:55serial kryminalny
Poirot: Tragedia w Marsdon Manor
19:55serial kryminalny
Facet pełen uroku
21:00komedia romantyczna
Polsat Film
Tata kontra tata
od 16:25komedia
Bad Company
18:30komedia sensacyjna
Stopklatka
Wojny kontenerowe 3 (10)
19:00serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (11)
19:35serial dokumentalny
zdjęcieSkrzydlate świnie
20:00dramat obyczajowy
TNT
Strażnik Teksasu 2 (6)
od 17:55serial sensacyjny
Hellboy
18:55horror SF
Dracula
21:25horror

SPORTOWE

Eurosport 1
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
od 17:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
19:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Snooker: Turniej Scottish Open w Glasgow
od 17:30mecz finałowy: Mark Selby - Jack Lisowski
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:005. etap: Mileto - Camigliatello Silano
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:00mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie
Ekstraklasa po godzinach
18:15magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 6. kolejka
19:15magazyn piłkarski
FIM enduro: Grand Prix Włoch
20:15magazyn sportów motorowych
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:45mecz: Śląsk Wrocław - Cracovia
Polsat Sport
Piłka nożna
18:00studio
Piłka nożna
20:35mecz towarzyski: Polska - Finlandia
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Piłka nożna
20:45mecz towarzyski: Portugalia - Hiszpania
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 17:50mecz towarzyski: Cypr - Czechy
Piłka nożna
20:45mecz towarzyski: Niemcy - Turcja
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 16:55mecz: KS Azoty-Puławy - MKS Zagłębie Lubin
Piłka nożna
19:30studio
Piłka nożna
20:35mecz towarzyski: Polska - Finlandia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!