Program TV

NIEDZIELA 15.12
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieNiesamowite tajemnice
14:00serial grozy
Lawendowe wzgórze
15:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał
17:05program rozrywkowy
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (16)
od 13:25program rozrywkowy
Hero
16:55dramat przygodowy
TV 6
Detektyw Monk (14)
14:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (370)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (371)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (372)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Brzydula (70/180)
14:00serial komediowy
Brzydula (71/180)
14:35serial komediowy
Posejdon
15:10film katastroficzny
Apollo 13
17:10dramat katastroficzny
TVP Polonia
Lajk!
15:40magazyn kulturalny
Leśniczówka (113)
16:30telenowela
Leśniczówka (114)
16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1471)
17:55serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Niebiańskie dni
od 12:25dramat obyczajowy
Zazdrość
14:10dramat obyczajowy
Cena odwagi
16:10dramat biograficzny
AXN
Bracia przyrodni
od 12:55komedia
Agenci NCIS 12 (23)
15:00serial sensacyjny
zdjęcieUltraviolet 2 (10)
15:55serial kryminalny
Ultraviolet 2 (11)
16:55serial kryminalny
CANAL+
Stereotypy: Hiszpanie (6)
14:15serial dokumentalny
Nie przegap
14:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Manchester United FC - Everton FC
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:00mecz: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
CANAL+ 1
Stereotypy: Hiszpanie (6)
15:15serial dokumentalny
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: Manchester United FC - Everton FC
CANAL+ Family
Najfutbolniejsi
od 13:30komedia
Jaskiniowiec
15:15film animowany
CANAL+ Seriale
The Village (5)
14:05serial obyczajowy
The Village (6)
14:50serial obyczajowy
The Village (7)
15:35serial obyczajowy
The Village (8)
16:20serial obyczajowy
The Village (9)
17:05serial obyczajowy
The Village (10)
17:50serial obyczajowy
HBO
Rodzina od zaraz
od 12:15komedia
Ella i John
14:10komedia przygodowa
Ocean's 8
16:00komedia kryminalna
Harry Potter i Zakon Feniksa
17:50film przygodowy
HBO 3
Mroczne materie (6/8)
od 13:10serial fantasy
Dusza towarzystwa
16:05komedia
Castle Rock 2 (1/10)
17:55serial grozy
Kino Polska
Bóg w Krakowie
15:45film obyczajowy
Kret
17:50dramat obyczajowy
Kino TV
Nieustraszeni bracia Grimm
od 13:50film fantasy
Stalowe magnolie
16:15komediodramat
Stopklatka TV
Polowanie na prezydenta
od 13:50film sensacyjny
Mamuśka
15:40dramat obyczajowy
TNT
Roxanne
od 13:45komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 12:10mecz: Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Korona Kielce - Cracovia
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Arsenal FC - Manchester City FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55mecz: Celta Vigo - RCD Mallorca
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:55mecz: RCD Espanyol - Real Betis Balompie
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
od 12:40bieg na dochodzenie mężczyzn
Atleci
15:35magazyn sportowy
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
16:001. przejazd czwórek mężczyzn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport News
Cafe Futbol
16:30magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!