Program TV

CZWARTEK 25.07
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (533)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Polsat
Sekrety rodziny (92)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (422)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (269)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (93)
17:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Porwanie Toli (1157)
od 13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Hanka z galerii (1158)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (446)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (38)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
Rosyjska piękność (1)
17:55serial kostiumowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (532)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (24)
16:00serial kryminalny
Przeklęta (11)
17:00telenowela
TV 6
Jaś Fasola (3)
od 13:40serial komediowy
MacGyver (124)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (57)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (13)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (32)
17:15serial przygodowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (160)
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (321)
14:55serial paradokumentalny
Kości (22-ost.)
15:55serial kryminalny
Dr House (14/22)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni 3: Hip-hop (12/14)
17:55serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Prawdziwy doktor Frankenstein
14:00film dokumentalny
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
16:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
Seal Team (20)
14:00serial akcji
Małolaty na obozie
14:55film familijny
Designated Survivor (11)
16:45serial kryminalny
Designated Survivor (12)
17:40serial kryminalny
CANAL+
Sztuka kłamania
od 13:00komedia historyczna
Hot Dog
14:30komedia sensacyjna
W stronę Słońca
16:15film dokumentalny
CANAL+ 1
Sztuka kłamania
14:00komedia historyczna
Hot Dog
15:30komedia sensacyjna
W stronę Słońca
17:15film dokumentalny
CANAL+ Family
Paryż i dziewczyna
15:40dramat obyczajowy
Spitsbergen
17:15film krótkometrażowy
Cudowny chłopak
17:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Stars 80. Reaktywacja
od 12:50komedia
Bez śladu
14:40thriller
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Młodzież bez Boga
16:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (5)
14:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (6)
15:00serial kryminalny
Instynkt (8)
16:00serial kryminalny
Odprawa
16:40film krótkometrażowy
Płacz (3)
17:00serial kryminalny
CBS Europa
Żandarm w Nowym Jorku
od 12:25komedia
Napoleon Wybuchowiec
14:25komediodramat
zdjęcieMiłość w raju
16:10komediodramat
Odnaleźć siebie
17:55dramat obyczajowy
HBO
Tamte dni, tamte noce
od 13:30melodramat
zdjęciePokój Marvina
15:45dramat psychologiczny
Paragraf 22 (4/6)
17:25serial komediowy
HBO 2
Rio 2
14:00film animowany
zdjęcieGeostorm
15:40film SF
Pazury 3 (1)
17:30serial komediowy
HBO 3
Gdzie mieszkają dzikie stwory
od 12:55film familijny
Storm. Opowieść o odwadze
14:35film familijny
Obłędny rycerz
16:20komedia przygodowa
Kino TV
Weekend z królem
od 13:40dramat biograficzny
Projekt: Dinozaur
15:40film przygodowy
TV okazje
17:15magazyn reklamowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 13:30mecz: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Super Piątek
15:35magazyn piłkarski
Turbokozak
16:15magazyn piłkarski
O co biega?
16:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00naj,naj... 2018/2019
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
od 11:0018. etap: Embrun - Valloire
Tour de France Extra
17:20magazyn kolarski
Watts
17:50magazyn sportowy
Eurosport 2
Watts
14:35magazyn sportowy
Rajdy samochodowe
15:00magazyn sportów motorowych
Igrzyska olimpijskie
15:30magazyn sportowy
Power of One
16:30magazyn igrzysk olimpijskich
Power of One
17:00magazyn igrzysk olimpijskich
Watts
17:35magazyn sportowy
nSport+
Rayo - więcej niż klub
od 13:30film dokumentalny
Planeta Ekstraklasa
14:25magazyn piłkarski
Motogamia
15:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga+ Extra
15:45magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 13:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
15:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: International Champions Cup
od 13:30mecz: Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC
Piłka nożna: MLS
15:30mecz: Atlanta United FC - D.C. United
Siatkówka kobiet
17:30mecz towarzyski: Polska - Czechy
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet
14:00mecz towarzyski: Polska - Białoruś

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!