Program TV

WTOREK 26.02
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (433)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Koło fortuny (204)
od 12:30teleturniej
Miłosne potyczki (31)
13:15serial obyczajowy
zdjęcieM jak miłość (1423)
14:10serial obyczajowy
Koło fortuny (431)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (793)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2830)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (874)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (182)
16:30serial paradokumentalny
TVN
zdjęcieSzkoła (643)
13:00serial paradokumentalny
19+ (344)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (644)
15:30serial paradokumentalny
19+ (345)
16:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Wytańczyć marzenia (8)
15:00serial obyczajowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:10program rozrywkowy
Wkręcające małolaty
16:30program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (126)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Gliniarz i prokurator (13)
15:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (14)
16:00serial kryminalny
TV 6
Niesamowite rekordy (5)
13:35program rozrywkowy
MacGyver (17)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (36)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (7)
16:15serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw (23)
13:00serial obyczajowy
Zaklinaczka duchów (11)
14:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (12)
15:00serial fantasy
Kobra - oddział specjalny (15)
16:00serial sensacyjny
TVN 7
Ukryta prawda: Niewierna (282)
od 12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Sanatoryjna miłość (21/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (57)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (219)
15:20serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 3 (11/23)
16:20serial obyczajowy
TVP Kultura
Dorastanie: 1972 - 1973 (2/7)
od 12:10serial obyczajowy
Julia wraca do domu
13:20dramat obyczajowy
TVP Polonia
Nad Niemnem (273)
od 12:50magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (1931)
13:10serial obyczajowy
Wiadomości
15:50magazyn informacyjny
Korona królów (161)
16:00telenowela historyczna
Sonda 2: Wojna (94)
16:30program popularnonaukowy

FILMOWE

ale kino+
Tajny dziennik
od 12:05dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Nie ma jak w domu
14:10blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Opętanie: Fanka
15:45czarna komedia
AXN
Detektyw Monk 3 (4/16)
13:00serial kryminalny
Grimm 2 (17)
14:00serial fantasy
Grimm 2 (18)
15:00serial fantasy
Agenci NCIS 12 (14)
16:00serial sensacyjny
CANAL+
Mjanma - Złota kraina
13:05film dokumentalny
zdjęcieSong to song
13:55dramat obyczajowy
O co biega?
16:00magazyn sportowy
Dziewczyna we mgle
16:30thriller
CANAL+ 1
Qui pro quo
od 12:40komedia obyczajowa
Mjanma - Złota kraina
14:05film dokumentalny
zdjęcieSong to song
14:55dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Happy End
od 12:35dramat obyczajowy
zdjęcieStudniówk@
14:20komedia
Mary Shelley
15:40dramat biograficzny
CANAL+ Film
Antwone Fisher
od 12:00dramat obyczajowy
Osobliwość
13:55dramat SF
Pianista
15:30dramat wojenny
CANAL+ Seriale
Materiał nieemisyjny (3)
13:15film krótkometrażowy
"Nielegalni" - making of serialu
13:30film dokumentalny
Pewnego razu w listopadzie
13:55dramat obyczajowy
Piknik pod Wiszącą Skałą (4)
15:25serial obyczajowy
Biuro szpiegów 4 (5)
16:20serial szpiegowski
CBS Europa
Duet serc
od 11:20film obyczajowy
Niebiosa mogą zaczekać
15:00komedia romantyczna
HBO 2
Beyond (1/10)
od 12:35serial przygodowy
Kłamstwa na sprzedaż (10/12)
13:20serial komediowy
Jerry Maguire
16:10dramat obyczajowy
HBO 3
Klika 2 (5)
od 12:45serial obyczajowy
All American (9)
13:30serial obyczajowy
zdjęcieTemple Grandin
14:20dramat biograficzny
Kings Bay
16:10thriller
Kino Polska
Wiedźmin: Falwick (12)
od 12:50serial fantasy
Serce, serduszko
13:50dramat obyczajowy
Kolejność uczuć
16:10dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Niedziela na wsi (3)
od 11:10serial kryminalny
Żółte cytrynki
13:15komedia romantyczna
Mój słodki skarb
15:30komedia romantyczna
Polsat Film
Młody Mesjasz
od 12:55film religijny
zdjęcieMercy
15:15melodramat
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (4)
15:45serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (5)
16:15serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (6)
16:40serial dokumentalny
TNT
Tylko dla orłów
od 11:05film wojenny
Troja
14:10dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:15serial dokumentalny
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
14:55mecz fazy grupowej: Eczacibasi VitrA Stambuł - Dinamo Kazań
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 12:30mecz fazy play-off: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:00mecz: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:55mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Beziers VB
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: KSW 45: The Return to Wembley
15:00walka: Philip De Fries - Karol Bedorf
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 11:00mecz: Calzedonia Werona - Revivre Axopower Mediolan
Piłka nożna: Liga holenderska
13:30mecz: ADO Den Haag - AFC Ajax
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
16:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
13:30mecz: Itas Trentino - Kioene Padwa
Sporty walki: KSW 28: Fighters' Den
16:00waga ciężka: Karol Bedorf - Rolles Gracie

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!