x

Program TV na wtorek 05.12.2023

POPULARNE

TVP 1
Złoty chłopak (70)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Alarm!
15:20magazyn interwencyjny
Dziedzictwo (167)
16:05serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (1326)
od 12:30teleturniej
Akacjowa 38 (232)
13:15telenowela
Va banque (242)
14:05teleturniej
Na sygnale: Dzikie harce (239)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (1327)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Kasia i Oliwia (1097)
13:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
TVN
Ukryta prawda (1398)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (852)
13:35serial paradokumentalny
Szpital (829)
14:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1254)
16:50serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Klub Winx 4: Drzewo życia (2)
13:00serial animowany
Rozbitkowie (13)
14:00serial przygodowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Królowa szpady (14)
16:00serial przygodowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów 5 (103)
13:00serial fantasy
Kurierzy (20)
16:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Szpital (913)
od 12:50serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (176)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (613)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Tajemnice miłości (2/68)
15:50serial paradokumentalny
Szpital (985)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Altamira, korzenie sztuki
od 12:55film dokumentalny
Krafftówna w krainie czarów
14:25film dokumentalny
Upał
16:30komedia

FILMOWE

ale kino+
Keanu Reeves. Mesjasz popkultury
od 12:45film dokumentalny
Matka
13:55film krótkometrażowy
Pani Basia
16:05film krótkometrażowy
AXN
MacGyver (6)
13:25serial akcji
MacGyver (7)
14:20serial akcji
CANAL+ 1
Alcarras
od 11:55dramat obyczajowy
Instagramowa rodzina
14:00film dokumentalny
Niebieska linia
15:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Lifetramp - życie na próbę (7)
13:05serial dokumentalny
Lifetramp - życie na próbę (8)
13:30serial dokumentalny
Jakubiak rodzinnie (3)
14:10magazyn poradnikowy
Jakubiak rodzinnie (4)
14:35magazyn poradnikowy
Rośliny Karoliny 3 (3)
16:20magazyn poradnikowy
Rośliny Karoliny 3 (4)
16:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Mała mama
od 12:45dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
14:05magazyn filmowy
Córka króla
14:40film fantasy
Orzeł. Ostatni patrol
16:25dramat wojenny
CANAL+ Premium
Instagramowa rodzina
13:00film dokumentalny
Niebieska linia
14:40dramat obyczajowy
Łapu-capu
16:20chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
16:25film fantasy
CANAL+ Seriale
Wystawieni 3 (4)
13:00serial komediowy
Wystawieni 3 (5)
13:20serial komediowy
Interview 2 (1)
13:50serial obyczajowy
Interview 2 (2)
13:55serial obyczajowy
Interview 2 (3)
14:00serial obyczajowy
Interview 2 (4)
14:05serial obyczajowy
Interview 2 (5)
14:10serial obyczajowy
UFO 2 (7)
14:20serial SF
UFO 2 (8)
14:50serial SF
UFO 2 (9)
15:20serial SF
Laika i Nemo
15:50film krótkometrażowy
Święta u Moodych 2 (5)
16:05serial komediowy
Święta u Moodych 2 (6)
16:25serial komediowy
The Office PL: Broda (7)
16:50serial komediowy
CBS Europa
Anioły w mieście
14:55film familijny
Listy do Julii
16:45komedia romantyczna
HBO 3
Drobiazgi
od 12:05dramat obyczajowy
Mój romans z małżeństwem
13:50film animowany dla dorosłych
Wolne
15:40melodramat
Kino Polska
Gdzie jest generał...
od 11:55komedia wojenna
Hazardziści
13:55film kryminalny
13 posterunek 2 (29)
16:05serial komediowy
13 posterunek 2 (30)
16:50serial komediowy
Kino TV
To nie ze mną (6)
13:05serial obyczajowy
Piosenka na święta
13:45komedia muzyczna
Bokser
15:45dramat kryminalny
Warner TV
Alf 4 (21)
od 12:56serial komediowy
Kochane kłopoty (20)
15:25serial obyczajowy
Kochane kłopoty (21)
16:18serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
13:00mecz: Liverpool FC - Fulham FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:20mecz: Celta Vigo - Cadiz CF
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:20mecz: Celta Vigo - Cadiz CF
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:25mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
od 11:00walka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 5.11.2022
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:45mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport News
zdjęcieBoks: Rocky Boxing Night
15:00waga ciężka: Mateusz Cielepała - Kacper Meyna 30.05.2021

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!