Program TV

CZWARTEK 9.07
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:30magazyn reporterów
Trudne sprawy (738)
13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (688)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:25magazyn informacyjny
Interwencja
16:30magazyn reporterów
Gliniarze (149)
16:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (839)
od 12:15serial paradokumentalny
Szpital (574)
13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Niezwykły przypadek (585)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Chłopiec z placu zabaw (586)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (292)
15:25teleturniej
Fakty po południu (81)
16:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Hardkorowy lombard (151)
13:00serial dokumentalny
Hardkorowy lombard (152)
13:30serial dokumentalny
Pamiętniki z wakacji (60)
14:00serial paradokumentalny
Septagon (75)
15:00serial kryminalny
Słoneczny patrol (1)
16:00serial przygodowy
TV 6
Miodowe lata: Alergia (118)
od 12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (7)
13:40serial obyczajowy
Buffy, postrach wampirów (7)
14:15serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (8)
15:15serial przygodowy
Medicopter 117 (63)
16:15serial przygodowy
TVN 7
Sąd rodzinny (148)
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (458)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (622)
14:50serial paradokumentalny
Szkoła (431)
15:55serial paradokumentalny
19+ (266)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ballada o ścinaniu drzewa
od 12:45film krótkometrażowy
Ikony muzyki: Johnny Cash
13:30cykl dokumentalny
Tętno
14:25dramat biograficzny
Awatar, czyli zamiana dusz
15:40film obyczajowy
Intruz
16:55thriller
WP
Zamieszkajmy nad wodą (17)
14:00program rozrywkowy
Zamieszkajmy nad wodą (18)
14:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Synalek
od 12:25thriller
Potwory to tacy interesujący ludzie
14:05film krótkometrażowy
Integracja
15:35film krótkometrażowy
Dwa dni, jedna noc
16:05dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 12 (19)
14:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (20)
15:40serial sensacyjny
Rekrut 2 (15)
16:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Mały Grand Hotel: Napad (4)
13:00serial komediowy
Aktualności filmowe+
13:15magazyn filmowy
Garfield
16:40film familijny
CANAL+ Family
Miłość i miłosierdzie
od 12:00film religijny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Miasta rytm: Katowice
14:00serial dokumentalny
Garażowe historie (1)
15:00serial dokumentalny
Garażowe historie (2)
15:25serial dokumentalny
Hindenburg
16:00dramat sensacyjny
CANAL+ Film
Tolkien
od 11:45film biograficzny
Precedensowa sprawa
13:35dramat obyczajowy
Ani słowa więcej
16:50komediodramat
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę 2 (4)
od 12:35serial sensacyjny
Łapu-capu extra
13:30chochliki telewizyjne
Piekarz i piękna (3)
14:00serial komediowy
Piekarz i piękna (4)
14:40serial komediowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
15:20serial komediowy
Przyjaciółki
15:35film krótkometrażowy
Terror w podziemiach 2 (7)
15:45serial sensacyjny
Terror w podziemiach 2 (8)
16:30serial sensacyjny
CBS Europa
Labirynt (2-ost.)
od 11:55film przygodowy
zdjęcieZbrodnia z miłości
13:45film sensacyjny
Zanim się pożegnasz
15:35film kryminalny
HBO
Muppety
od 11:55komedia muzyczna
zdjęcieKraina lodu 2
13:40film animowany
Ona
15:25melodramat
HBO 2
Stary, kocham cię
od 12:35komedia
Biały kruk
14:20film biograficzny
Piękna i Bestia
16:25film familijny
HBO 3
San Andreas
16:10dramat katastroficzny
Kino Polska
Małe stłuczki
od 12:40film obyczajowy
Wszystkie kobiety Mateusza
14:25komedia obyczajowa
Ławeczka
16:25film obyczajowy
Kino TV
Poirot: Zabójstwo Rogera Ackroyda
od 11:30serial kryminalny
Armageddon
13:40film katastroficzny
I tak, i nie
15:40komedia romantyczna
Polsat Film
Matki w mackach Marsa
od 12:20film animowany
Monster Trucks
14:05komedia przygodowa
Niesamowity Spider-Man
16:10film przygodowy
TNT
Klejnot Nilu
od 11:40film przygodowy
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
13:50komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
16:15komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Getafe CF - Villarreal CF
Piłka nożna: Liga angielska
13:30mecz: Brighton & Hove Albion FC - Liverpool FC
Premier League Netbusters
15:45magazyn piłkarski
LaLiga World
16:15magazyn piłkarski
Klasyka Premier League
16:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej English Open
13:00mecz finałowy: David Gilbert - Mark Selby
Kolarstwo: Tour de France 2018
14:0013. etap: Le Bourg-d'Oisans - Valence
Kolarstwo: Tour de France 2018
14:4514. etap: Saint-Paul-Trois-Châteaux - Mende
Kolarstwo: Tour de France 2018
15:3015. etap: Millau - Carcassonne
Kolarstwo: Tour de France 2018
16:1516. etap: Carcassonne - Bagneres-de-Luchon
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de France 2018
13:0013. etap: Le Bourg-d'Oisans - Valence
Tenis: Turniej US Open 2019
16:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Daniił Miedwiediew - Rafael Nadal
nSport+
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
13:05serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:40mecz: Getafe CF - Villarreal CF
O co biega?
15:55magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
16:30mecz: Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
15:00mecz półfinałowy: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 11:30mecz: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga
zdjęcieSporty walki: KSW
14:00sporty walki
Piłka nożna: MLS
15:00mecz: New York City FC - Philadelphia Union
TVP Sport
Polacy na Euro: Piłka nożna: Euro 2008
od 12:05mecz: Polska - Chorwacja
World's Strongest Man (3)
14:00magazyn sportowy
World's Strongest Man (4)
14:30magazyn sportowy
zdjęciePiłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!