Program TV

ŚRODA 8.07
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
od 19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:10magazyn informacyjny
Alarm!
20:14magazyn interwencyjny
La Bandida (6/62)
20:35serial obyczajowy
TVP 2
Kino relaks: Zgadnij kto
20:05komedia romantyczna
zdjęcieZemsta o jasnych oczach (2/4)
22:00serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieBad Boys 2
20:00komedia sensacyjna
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Milionerzy (292)
20:20teleturniej
Covid 19: Świat w zagrożeniu
21:00film dokumentalny
Pitch Black
22:40film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Shaolin
21:00film sensacyjny
Christine
23:45horror
TV 6
Galileo (645)
20:00program popularnonaukowy
Pocałunek śmierci
23:55dramat kryminalny
TV Puls
Piąta fala
20:00film SF
xXx 2: Następny poziom
22:15film sensacyjny
TVN 7
Dobre kino: Teoria wszystkiego
20:00dramat biograficzny
Frankie i Alice
22:35dramat biograficzny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:35magazyn informacyjny
Sport
20:40magazyn sportowy
Echo serca 2 (28)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Cena milczenia (4)
od 19:00serial kryminalny
Pogrzebany
22:00thriller
AXN
Agenci NCIS 12 (20)
od 19:10serial sensacyjny
MacGyver 2 (10)
20:10serial akcji
zdjęciePremiera: The Good Doctor 2 (15)
21:05serial obyczajowy
Patolog (2)
22:00serial obyczajowy
Obsesja zazdrości
23:05thriller
CANAL+ Family
Trzy kroki od siebie
od 19:30melodramat
Prawie rodzina (5)
21:30serial obyczajowy
Imprezowi rodzice
22:30komedia
CANAL+ Film
zdjęcieColette
20:00film biograficzny
Kto zawinił?
21:50thriller
Piranie
23:35film kryminalny
CANAL+ Seriale
Idealne życie (5)
21:05serial obyczajowy
Idealne życie (6)
21:40serial obyczajowy
Wyznanie (3)
22:10serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (11)
23:45serial komediowy
W matni (10)
23:55serial kryminalny
CBS Europa
W oku huraganu
od 19:00dramat obyczajowy
Niewygodna prawda
21:00dramat sensacyjny
Pulp Fiction
23:10dramat sensacyjny
HBO
Dora i Miasto Złota
od 18:25film przygodowy
Kraina lodu 2
20:10film animowany
Perry Mason (3/8)
21:55serial obyczajowy
Gdzie jesteś, Amando?
23:00dramat kryminalny
HBO 2
Mexican
od 18:55komedia
Outsider (9/10)
21:00serial kryminalny
Outsider (10-ost.)
21:50serial kryminalny
HBO 3
Sukcesja 2 (8/10)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Mayans M.C. 2 (5/10)
21:50serial kryminalny
Jett (7/9)
22:50serial kryminalny
Billions 5 (3/12)
23:50serial obyczajowy
Kino Polska
Pogoda na jutro
20:00film obyczajowy
Karuzela
22:00dramat obyczajowy
Dług
23:45dramat sensacyjny
Kino TV
Poirot: Gniazdo os
od 19:55serial kryminalny
Ści(ą)gany
21:00komedia sensacyjna
Motywy zbrodni
22:50thriller
Polsat Film
Niesamowity Spider-Man
od 18:10film przygodowy
Narzeczony na niby
23:10komedia romantyczna
Stopklatka
Siostry
20:00komediodramat
Biuro ludzkości
22:40thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 18:55mecz: Manchester City FC - Newcastle United FC
Piłka nożna: Liga angielska
21:10mecz: Brighton & Hove Albion FC - Liverpool FC
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Premiera: Klasyka Premier League
23:30magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 19:25mecz: Getafe CF - Villarreal CF
LaLiga World
23:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 18:00mecz: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
23:00mecz półfinałowy: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Polsat Sport News
Sporty walki: FEN 28: LOTOS Fight Night
od 19:30waga lekka: Mateusz Rębecki - Fabiano Silva 13.06.2020
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:00mecz półfinałowy: AC Milan - Juventus FC
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!