Program TV

WTOREK 30.07
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
zdjęcieZniewolona (22)
20:35serial kostiumowy
Rolnik szuka żony 2 (5)
21:35telenowela dokumentalna
Okupowani: Sierpień (5/10)
22:35serial sensacyjny
To nie koniec drogi
23:35film dokumentalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Pasje (125)
od 19:35serial komediowy
Złoty środek
20:10komedia
Rodzinka.pl: Sprzątanie (160)
22:05serial komediowy
Rodzinka.pl: Zależności (161)
22:40serial komediowy
Modliszka (1/3)
23:20thriller
Polsat
Hancock
20:05film sensacyjny
Ultraviolet (1/10)
22:00serial kryminalny
Ultraviolet (2)
23:00serial kryminalny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2918)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (185)
20:55teleturniej
zdjęcieMr. Brooks
21:35thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ostatni Janczar (7)
20:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (8)
21:00serial obyczajowy
Wielka księżna Zofia (2)
22:05serial historyczny
Świąteczne déja vu
23:10film familijny
TV 4
Klub śmierci
21:00dramat kryminalny
Piekielna gra
22:55dramat kryminalny
TV 6
Galileo (583)
20:00program popularnonaukowy
Spotlight
23:00dramat biograficzny
TV Puls
W ogniu przemocy
20:00film sensacyjny
TVN 7
Kino oldschool: Chłopcy z ferajny
20:00dramat gangsterski
Walkiria
23:05dramat wojenny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Tour de Pologne - kronika
20:40cykl felietonów
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (147)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show

FILMOWE

ale kino+
Dwie kobiety
od 18:00dramat obyczajowy
Coincoin i nieludzie
21:50serial komediowy
AXN
Rekrut (20)
20:05serial kryminalny
Premiera: The Good Doctor (18)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (11)
21:55serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (12)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 14 (5)
23:50serial kryminalny
CANAL+
Utoya, 22 lipca
od 19:25thriller
Kingsman: Złoty krąg
21:00komedia sensacyjna
Błękitna iguana
23:20komedia kryminalna
CANAL+ 1
Premier League 100: Alan Shearer
20:00magazyn piłkarski
Utoya, 22 lipca
20:25thriller
Kingsman: Złoty krąg
22:00komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Status Update
od 19:30komedia fantasy
Siedem sióstr
21:20thriller SF
The Reagan Show
23:20film dokumentalny
CANAL+ Film
Premiera: Barrakuda
20:00thriller
Syberia
21:40film kryminalny
Szklana pułapka 4.0
23:20film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Premiera: Bull (15)
20:00serial kryminalny
Premiera: Bull (16)
20:40serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (4)
21:20serial komediowy
Sanktuarium Zła (5)
21:30serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (3)
22:15serial komediowy
Upadek królestwa 3 (2)
22:20serial historyczny
Granice wytrzymałości
23:40film krótkometrażowy
Granica zbrodni (7)
23:55serial kryminalny
CBS Europa
Szogun (10/12)
20:00serial przygodowy
Cop Land
21:00film sensacyjny
Poza podejrzeniem
23:00thriller
HBO
Premiera: Rozwód 3 (5)
22:00serial komediowy
Ciche miejsce
22:35horror
HBO 2
Lego Ninjago: Film
od 19:15film animowany
Speed Racer
21:00film przygodowy
Drużyna A
23:15komedia sensacyjna
HBO 3
Seks w wielkim mieście 6 (15)
20:00serial komediowy
Seks w wielkim mieście 6 (16)
20:30serial komediowy
Gra o tron 8 (3/6)
21:00serial fantasy
Opowieść podręcznej 3 (5)
22:20serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (6)
23:20serial obyczajowy
Kino Polska
zdjęcieWściekły
20:00film kryminalny
Jesteś Bogiem
22:00dramat biograficzny
Kino TV
Poirot: Zaginiony testament
od 19:55serial kryminalny
Bagażnik
21:00thriller
Kill Bill 2
22:55film sensacyjny
Stopklatka TV
Inkarnacja
20:00thriller
Kickbokser
22:15film sensacyjny
TNT
Bardzo Dziki Zachód
od 18:50western komediowy
zdjęcieEgzorcysta 3
21:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 19:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:55magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
23:15mecz: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
20:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Motocross: AMA Motocross
23:00zawody w Buchanan
Polsat Sport
zdjęcieSiatkówka mężczyzn
20:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
22:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Magazyn MLS
20:00magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
20:30mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Piłka nożna: MLS
23:00mecz: Los Angeles FC - Atlanta United
Polsat Sport News
Magazyn żużlowy
20:00magazyn sportowy
zdjęcieSiatkówka mężczyzn
21:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!